2250.gif
datum 02.02.2015
ying-yang 23, žena, Pardubice
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 06.04.2015 - 20:59
komentářů2(1.)
To jsi psala o sobě? Jinak se mi moc líbí.
přidáno 01.04.2015 - 18:17
komentářů6(5.)
Hezké.
přidáno 31.03.2015 - 07:57
komentářů6(5.)
Krásná báseň.
přidáno 31.03.2015 - 07:51
komentářů28(14.)
Hezké.
přidáno 30.03.2015 - 17:57
komentářů13(8.)
To je mi líto. T_T
přidáno 29.03.2015 - 20:38
komentářů30(13.)
Je kràsnà.
přidáno 29.03.2015 - 15:10
komentářů16(5.)
Povedená báseň.
přidáno 27.03.2015 - 17:08
komentářů7(7.)
Pěkná
přidáno 20.03.2015 - 16:39
komentářů11(7.)
Hezká báseň, dnes jsme zatmění se třídou pozorovali. Všichni z toho byli úplně nadšení.
přidáno 20.03.2015 - 16:15
komentářů3(3.)
To je a ve třídě nás je 25, beze mě 24.
přidáno 19.03.2015 - 18:49
komentářů11(1.)
Je krásná.
přidáno 18.03.2015 - 20:35
komentářů19(12.)
Hezké.
přidáno 18.03.2015 - 19:52
komentářů9(7.)
Stará neznámá: Když mě se vše dotkne. Pak se rozbrečím, při tom mě to bolí na duši. A pak už to nevydržím a na řadu ta bolestivější část. No a pořád si připadám jako nikdo, protože te nikdo jsem.
přidáno 18.03.2015 - 19:39
komentářů22(21.)
Pěkné.
přidáno 18.03.2015 - 19:06
komentářů9(4.)
Jiří Turner: Já, já už radši psát přestanu. Stejně mi to nejde a budu se zase chovat že nejsem nikdo. Odpusťte mi. T_T
přidáno 18.03.2015 - 16:33
komentářů9(2.)
Orionka: David je kreslí na papír a když tak to jsou názvy jeho oblíbených kapel. Ale oni se vážně tak podepisují, ale grafyty to nejsou ty vypadají jinak. Jen jsem nevěděla jak to pojnenovvat.
přidáno 18.03.2015 - 15:57
komentářů8(8.)
LUKiO: Já nemám Facebook.
přidáno 17.03.2015 - 15:49
komentářů8(4.)
Jiří Turner: Tu poslední větu jsem muslela jako že má rád jejich přátelství a za nic by ho neviměnil.
přidáno 15.03.2015 - 20:12
komentářů3(1.)
Pěkné.
přidáno 13.03.2015 - 14:24
komentářů4(2.)
Jiří Turner: To jo.
1|2|3
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming