![]() |
komentáře uživatele :
to je, ač smutné, moc hezké vanovaso.. připomnělo mi to mé kluky.. kteří min. týden na výletě, psali dopis ježíškovi a tam bylo "ježíšku, pozdravuj v nebi amynku (naší čivavku, která před pár dny zemřela)" .. láska přetrvá..
mášrechttakymetocejnazvyatykategoriejakbysmet! :))
Severak: ale ne.. ona je to poměrně hluboká úvaha.. na miniaturu až moc :))
ty na těch básních fakt makáš.. je to z drtivé většiny znát :-) líbí se mi.. ale ráda bych zase nějakou povídku od tebe :)
Deer: aaaaaaaach :))))) no já nemám co dodat :D díky za komentář!
Zamila: chapu.. ale vis jak, zivot je pes tak je dobry si z nej obcas udelat psinu :)
vanovaso: mně tenhle typ humoru nevadí.. znám mnohem drsnější, který nemusím už ani já.. :) tohle spíš mělo vést k zamyšlení.. někdo to může pojmout, jako černej vtípek, někdo se nad tím může zamyslet trošku hlouběji, to je nátura od nátury.. a proto se mi tahle zdánlivá stupiditka líbí.. :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Vladan [14], marinka [10], Gabriela Malá [2]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)


