![]() |
komentáře uživatele :
děkuju, mám radost, děkuju!!!(napsala jsem to na koleně v kavárně.. odtud ten název:-)
ach, to stýskání, stýskání...
na dobré časy blýskání.....?:-)
na dobré časy blýskání.....?:-)
VE: Jo! Staré hledání,
stálé spoutání,
toužení po pookřání......
Dík!!
stálé spoutání,
toužení po pookřání......
Dík!!
V minulých šlépějích ať je bláto nebo květy,
jenom ty dnešní a zítřejší
otevírají nové světy.....
jenom ty dnešní a zítřejší
otevírají nové světy.....
Tvé verše jsou štětcem psány
a mají nádech blankytu,
do barev jemně odevzdány,
nad rámem jak vločka leží tu...
a mají nádech blankytu,
do barev jemně odevzdány,
nad rámem jak vločka leží tu...
Yarrod: Já jsemto sice pro jistotu změnila, ale podle mě je "ranní host" gramaticky správně.
Děkuju. Ten obrázek je tam správně- verše jsou adresovány Kristu....
napíšu jen úplně prostě: líbí se mi to!! S jarem se probudí (i rovzpomene) všechno!!!
VE stopách jdeš svých
a vidíš jiné barvy,
srdce jak nach a kříž je zlatý...
a vykročíš vstříc novým dnům
a láska tě přivítá.....
a vidíš jiné barvy,
srdce jak nach a kříž je zlatý...
a vykročíš vstříc novým dnům
a láska tě přivítá.....
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.


