![]() |
komentáře uživatele :
láska neexistuje, to slovo je jenom synonymum pro autosugesci...
a ten cit je jen zbytečný
a ten cit je jen zbytečný
chtít je málo... někdo takové věci nikdy nepozná, ale nejhůř je na tom ten člověk, který je poznal jen jednou a pak už mu to není souzeno (to je ta věčná samota)
není nic horšího
není nic horšího
jé, to je super... ten překlad se mi líbí, protože mu rozumím a zpěv taky, protože ho slyším (takový jazyk jsme ve škole nebrali, takže jak by tomu rozuměli elfáči, nevím). Jinak je to dobrý nápad s elfštinou, jóó, plus jeden kvalitně splněný sen
jednou jsem si mnoha večírky nechal čistit duši...
pomohlo to...
na chvilku.
Básnička je hezká
pomohlo to...
na chvilku.
Básnička je hezká
Vítr mi rozfoukal písmenka.
Skrz únavu k tomu pronikám,
pak bez novin si lehnu tam...
...prý kam.
Do nikam.
Hezky to napsalas
Skrz únavu k tomu pronikám,
pak bez novin si lehnu tam...
...prý kam.
Do nikam.
Hezky to napsalas
jestli vůbec nějaká láska je, tak je vždycky hned vyprodaná... bez ohledu na cenu.
Pěkná
Pěkná
Nevidím, protože lidojedi jsou velice zruční v maskování. Raději bych byl upravován na cibulce, pokud o to můžu požádat. Třeba nějaká varianta ham and eggs... to by šlo
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.


