1436.gif
datum 01.04.2012
ying-yang 35, žena, Castelnau de Medoc
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 21.12.2012 - 23:02
komentářů6(1.)
jo, pěkné.. Jen se mi zdá neukončená, nebo spíš zabrzděná v rozjezdu
přidáno 21.12.2012 - 23:01
komentářů4(1.)
jednoduché. není úplně špatně napsaná, ale chybí jí nápad.
jsou to prostě vánoce. jako to jedno slovo
přidáno 15.12.2012 - 03:15
komentářů36(4.)
a tak jsme svátí,
zlití jak zákon káže

My i ony,
vždyť dívky tak žijí taky...

Ze zásob duševní ekvipáže,
letí citové feromony
uskladněné lásky,

sfouknuté muži, jako Nagasaki.
přidáno 07.12.2012 - 17:26
komentářů6(2.)
celek není špatný, ale: pravopisné chyby (otkrývám - odkrývám, obětí - pokud není oběť, je to objetí, atd.) Není to tvůj rodný jazyk (fallene), asi, dá se to pochopit, ale i tak je nutná oprava.
Hlasivky - Propisky!
Občas podivné rýmy, gramatické, nucené... Co jsou ty čáry /|? Dál už se mi básnička nechce rozebírat, to bych si musel přečíst pozorněji a hledat krávoviny.
Ten nápad se mi líbí, není to vůbec špatné.
Ale kritika je kritika.
(hodnotím dílo, tudíž oba naráz)
přidáno 03.12.2012 - 17:38
komentářů17(9.)
nebojí se zdrobnělin a dá se nepoznat.
Však to je asi někdo jinej, ale trochu zdottoval.
Rozpuštěná a vypuštěná
přidáno 03.12.2012 - 17:32
komentářů17(6.)
to jsem taky chtěl napsat...
jo, vypadá to na Dott, nebo to ze sebe dělá Dott.
přidáno 26.11.2012 - 17:21
komentářů33(19.)
LUKiO: houbec modelec, viž dneska mládežec takový vymatlenciž, já znajuž, poněvadž šampónovcov-futbalcová středňá škola prošelsom, juž dávnec ale pozorovalsom i teďkož a jak saž moja generaca většinec prezentujec a ta mladšá takež.
A idyž ludé dobřec śó, i takež neepraktiž sa chovatcov.
Je tož mainstremec, takež to luďec ovliňovatež, což jez pravdec
přidáno 26.11.2012 - 16:59
komentářů33(15.)
tos právěc voni - hrajiž futbal, čučí na fotbal, milujů fára, jak naleštěnecké a kdesa choďó za stárky a kdovicož dělajec eštěc.
hale ža by si umělec zavázali tkaničkec u botec, lebo sa nemělec ztráťat v lescu, tak to ne-e.
radší čučec na futbalec a fára, pretoža v televizijcu to všichni dělaliž a každec to musíá dělatec, aby chlepecem bylž
přidáno 26.11.2012 - 16:12
komentářů33(11.)
ano... už chápu, proč jsem lesbička
přidáno 26.11.2012 - 16:07
komentářů33(10.)
třeba štiler
přidáno 22.11.2012 - 19:03
komentářů2(1.)
nejhorší je, že někteří to myslí vážně.
a nápad buď vykradli nebo pohnojili a ty jejich rýmy dělají z vody rum.
Bohužel to tihle lidé nepochopí, he
přidáno 21.11.2012 - 22:10
komentářů14(2.)
dalo by se to postavit na rýmech, aby se z básně nestal pouhý výkřik Kde jsi.
je tam toho málo
přidáno 16.11.2012 - 19:26
komentářů7(5.)
pěkné...
jen ty tečky: dělá se buď jedna (konec věty) nebo tři (kdovícotoje). Viz. výše
přidáno 16.11.2012 - 19:22
komentářů5(4.)
dobrý základ.
pár rušivých elementů.
zk* láska.
Hodnocení: Jo
přidáno 16.11.2012 - 19:19
komentářů5(3.)
zdá se mi nedotažená....
ale jinak pěkné
přidáno 13.11.2012 - 01:41
komentářů9(6.)
ale jó... pěkné
přidáno 13.11.2012 - 01:40
komentářů7(5.)
některé části zajímavé
a některé ne.
Dobrý základ
přidáno 13.11.2012 - 01:35
komentářů10(4.)
druhá sloka je moc dobrá.
těm ostatním něco málo chybí a něco málo přebývá
přidáno 13.11.2012 - 01:33
komentářů7(5.)
jasně řečená touha, snadně ale i překvapivě - čekání není čekáním, je spíše okamžitou touhou něco "blízkého" mít.
Tedy to, co je na dosah ruky
přidáno 13.11.2012 - 01:30
komentářů15(4.)
kam asi odletěli, motýlové... skrz rozbitá okna
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming