![]() |
komentáře uživatele :
taron: Jo, už vím co myslíš. Já jsem před tím myslel, že to chceš rozdělit na více básní.
Pěkný. Líbí se mi ten rytmus v tom. Taktéž se těším na další.
Devils_PIMP: díky, přemýšlím jestli by to nešlo
bojí se těch děsivých následků
od života už dostal příliš pohlavků
bojí se těch děsivých následků
od života už dostal příliš pohlavků
Vím, že je ta úvaha trošku přitažená za vlasy ale docela by mne zajímalo, jaké to je zjistit na poslední chvíli, že ta víra byla lichá. No, lepší nemyslet a soustředit se na současnost. Do poslední chvíle ještě nějaký ten čas zbývá.
To byla moje úvaha.
Každopádně tvoje úvaha je zajímavá a souhlasím s Devilem
To byla moje úvaha.
Každopádně tvoje úvaha je zajímavá a souhlasím s Devilem
Devils_PIMP: díky. Uvidíme,co na ně postupně budou říkat ostatní psanci. Třeba Reno Raines. ;)
Umíte si to představit. Ostřelovač, ďábel a divoženka? To bychom měli vymyslet ještě nějaké komediální číslo a bude to bomba.
taron: Jestli bude maškarní, tak si vemu Hejkala.:D
Jen to musíme trošku odložit. Musím si na něj našetřit. O:-)
Jen to musíme trošku odložit. Musím si na něj našetřit. O:-)
Devils_PIMP: A co myslíš, že se asi teď stalo.
Nápověda :Objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem proběhlo před 520 lety, tak to asi být nemůže. ;)
Nápověda :Objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem proběhlo před 520 lety, tak to asi být nemůže. ;)
Ty bláho. Svatá to pravda.
Sám to vidím teĎ na sobě. :D
Velice pěkně napsaná óda.
Docela by mne zajímalo zhudebnění.
Ale to ne, študáci mají jako hymnu Gaudeamus Igitur a další není potřeba... škoda.. myslím, že tahle by se šmahem uchytila
Sám to vidím teĎ na sobě. :D
Velice pěkně napsaná óda.
Docela by mne zajímalo zhudebnění.
Ale to ne, študáci mají jako hymnu Gaudeamus Igitur a další není potřeba... škoda.. myslím, že tahle by se šmahem uchytila
Devils_PIMP: Ale no tak. Nepas mne tu PIMPE. ;)
Jsem možná jenom ovečka,
ale celá celičká černá. 3:-)
Říkávájí všici dokolečka
Jen ona ví čemu je vlastně věrná.
3:)
Jsem možná jenom ovečka,
ale celá celičká černá. 3:-)
Říkávájí všici dokolečka
Jen ona ví čemu je vlastně věrná.
3:)
Devils_PIMP: ajaj. No nazdárek příteli. Také Tě rád vidím a díky za přivítání.
taron: díky. Já mám ještě v zásobě pár děl, takže je budu postupně přidávat. Ono totiž něco sepsat není jen tak, víme? :) Nic se nemá nutit. Jen doufám, že mi plody mých světlejších okamžiků nedojdou moc brzy, než budu mít zase tvořivou chvilku. :D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)


