1342.gif
datum 14.01.2012
ying-yang 39, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 15.01.2012 - 13:59
komentářů8(7.)
Velice pěkná.
přidáno 15.01.2012 - 12:35
komentářů12(3.)
Pěkné šmiky šmik.. přesto šik.. líbí se mi
přidáno 15.01.2012 - 11:53
komentářů4(4.)
Pěkná. Krásné sny i Tobě
přidáno 15.01.2012 - 01:23
komentářů10(10.)
i feel lonely too, pěkná, vcítěná
přidáno 15.01.2012 - 00:36
komentářů14(9.)
taron: Devils_PIMP: Stále se učím. Díky za tip.
přidáno 15.01.2012 - 00:34
komentářů14(8.)
taron: Jo, už vím co myslíš. Já jsem před tím myslel, že to chceš rozdělit na více básní.
přidáno 15.01.2012 - 00:31
komentářů9(3.)
Pěkný. Líbí se mi ten rytmus v tom. Taktéž se těším na další.
přidáno 15.01.2012 - 00:30
komentářů14(4.)
taron: Díky, a můžu mít dotaz? Jak a kde bys to rozdělila?
přidáno 15.01.2012 - 00:28
komentářů14(3.)
Devils_PIMP: díky, přemýšlím jestli by to nešlo
bojí se těch děsivých následků
od života už dostal příliš pohlavků
přidáno 14.01.2012 - 22:46
komentářů10(2.)
Vím, že je ta úvaha trošku přitažená za vlasy ale docela by mne zajímalo, jaké to je zjistit na poslední chvíli, že ta víra byla lichá. No, lepší nemyslet a soustředit se na současnost. Do poslední chvíle ještě nějaký ten čas zbývá.
To byla moje úvaha.
Každopádně tvoje úvaha je zajímavá a souhlasím s Devilem
přidáno 14.01.2012 - 19:54
komentářů21(18.)
Devils_PIMP: díky. Uvidíme,co na ně postupně budou říkat ostatní psanci. Třeba Reno Raines. ;)
přidáno 14.01.2012 - 19:52
komentářů21(16.)
Umíte si to představit. Ostřelovač, ďábel a divoženka? To bychom měli vymyslet ještě nějaké komediální číslo a bude to bomba.
přidáno 14.01.2012 - 19:47
komentářů21(10.)
taron: Jestli bude maškarní, tak si vemu Hejkala.:D
Jen to musíme trošku odložit. Musím si na něj našetřit. O:-)
přidáno 14.01.2012 - 19:46
komentářů21(9.)
Devils_PIMP: A co myslíš, že se asi teď stalo.
Nápověda :Objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem proběhlo před 520 lety, tak to asi být nemůže. ;)
přidáno 14.01.2012 - 19:44
komentářů12(4.)
Ty bláho. Svatá to pravda.
Sám to vidím teĎ na sobě. :D
Velice pěkně napsaná óda.
Docela by mne zajímalo zhudebnění.
Ale to ne, študáci mají jako hymnu Gaudeamus Igitur a další není potřeba... škoda.. myslím, že tahle by se šmahem uchytila
přidáno 14.01.2012 - 19:41
komentářů21(6.)
Devils_PIMP: Ale no tak. Nepas mne tu PIMPE. ;)
Jsem možná jenom ovečka,
ale celá celičká černá. 3:-)
Říkávájí všici dokolečka
Jen ona ví čemu je vlastně věrná.
3:)
přidáno 14.01.2012 - 19:34
komentářů21(4.)
Devils_PIMP: ajaj. No nazdárek příteli. Také Tě rád vidím a díky za přivítání.
přidáno 14.01.2012 - 19:32
komentářů21(2.)
taron: díky. Já mám ještě v zásobě pár děl, takže je budu postupně přidávat. Ono totiž něco sepsat není jen tak, víme? :) Nic se nemá nutit. Jen doufám, že mi plody mých světlejších okamžiků nedojdou moc brzy, než budu mít zase tvořivou chvilku. :D
1 ... 6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming