![]() |
komentáře uživatele :
Elefant http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-jednotky/471/
Eso http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/363/
Banán http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/150/
Gorila http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/350/
Tornádo http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-jednotky/460/
Regionova http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/814/
Orchestrion http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/810/
Hurvínek http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/801/
Peršing http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/163/
Hydra http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/854/
Rakev http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/
Kredenc http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/830/
chtěl jsem to uložit do anotace ale dělalo to brajgl
Eso http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/363/
Banán http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/150/
Gorila http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/350/
Tornádo http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-jednotky/460/
Regionova http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/814/
Orchestrion http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/810/
Hurvínek http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/801/
Peršing http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/163/
Hydra http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/854/
Rakev http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/843/
Kredenc http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/830/
chtěl jsem to uložit do anotace ale dělalo to brajgl
taron: Dík, jsem rád že se líbí. A o tom zamyšlení každý den, trpělivost taron, trpělivost :)
alexis: Díky, jsem rád že se líbí. A že poskytne prostor k zamyšlení, to je zajímavý bonus, na který jsem ještě u svých děl nenarazil. O:-)
derrry: Jsem rád že se líbí. A o různých způsobech výkladu jsem při psaní ani nepřemýšlel. Prostě jsem psal tak jak jsem to v tu chvíli cítil.
taron: díky za komentář, nic nemaž :) Existuje přece důvod proč jsi to napsala tak jsi za tím stůj. :) A hlavu vzhůru, múza přijde, a jak je vidno na mém příkladě i z nebývalých končin O:-)
Díky, mne to tam sedí možná tam spíš nesedí ten první řádek. A co je špatného na rýmu vlaku- tlaku?
Vir: Aha. Takhle. Díky za vysvětlení. Zas jsem o kousek chytřejší. :-)Díky.
Yana: Díky za pěkná slova, červenám se O:-) zas tak růžové to ale není. 3:-)
taron: Nechtěl jsem napsat Bože protože věřím na existenci osudu a to velké O je tam trochu z toho důvodu jako je velké B ve slově Bože. O:-) Jsem rád že se líbí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))


