1342.gif
datum 14.01.2012
ying-yang 39, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 03.04.2012 - 19:46
komentářů10(10.)
Miy: Díky O:-)
přidáno 02.04.2012 - 18:20
komentářů10(8.)
taron: Dík, jsem rád že se líbí. A o tom zamyšlení každý den, trpělivost taron, trpělivost :)
přidáno 01.04.2012 - 22:52
komentářů10(6.)
Mlčenlivý: Díky :)
přidáno 01.04.2012 - 21:37
komentářů10(4.)
alexis: Díky, jsem rád že se líbí. A že poskytne prostor k zamyšlení, to je zajímavý bonus, na který jsem ještě u svých děl nenarazil. O:-)
přidáno 01.04.2012 - 21:20
komentářů10(2.)
Erik1131: Díky, jsem rád že se líbí. :)
přidáno 20.03.2012 - 23:05
komentářů9(7.)
derrry: Tak aspoň, že pobavilo. :)
přidáno 20.03.2012 - 23:04
komentářů24(20.)
derrry: Jsem rád že se líbí. A o různých způsobech výkladu jsem při psaní ani nepřemýšlel. Prostě jsem psal tak jak jsem to v tu chvíli cítil.
přidáno 19.03.2012 - 19:12
komentářů9(5.)
taron: díky za komentář, nic nemaž :) Existuje přece důvod proč jsi to napsala tak jsi za tím stůj. :) A hlavu vzhůru, múza přijde, a jak je vidno na mém příkladě i z nebývalých končin O:-)
přidáno 19.03.2012 - 18:43
komentářů24(18.)
andilek: Díky, jsem rád že se líbí. :-)
přidáno 19.03.2012 - 17:27
komentářů9(2.)
Díky, mne to tam sedí možná tam spíš nesedí ten první řádek. A co je špatného na rýmu vlaku- tlaku?
přidáno 19.03.2012 - 16:19
komentářů9(7.)
Hravé, melodické,výstižné a pravdivé. Líbí se mi.
přidáno 19.03.2012 - 15:17
komentářů24(16.)
Vir: Aha. Takhle. Díky za vysvětlení. Zas jsem o kousek chytřejší. :-)Díky.
přidáno 19.03.2012 - 15:07
komentářů24(14.)
Vir: A pod co by se to mělo podle Tebe zařadit?
přidáno 19.03.2012 - 14:56
komentářů24(12.)
Vir: zkratka? :-O Kde?
přidáno 19.03.2012 - 14:56
komentářů24(11.)
Yana: Díky za pěkná slova, červenám se O:-) zas tak růžové to ale není. 3:-)
přidáno 19.03.2012 - 14:55
komentářů24(10.)
Madeline M.: Jsem rád že se líbí. :)
přidáno 19.03.2012 - 14:54
komentářů24(9.)
taron: Nechtěl jsem napsat Bože protože věřím na existenci osudu a to velké O je tam trochu z toho důvodu jako je velké B ve slově Bože. O:-) Jsem rád že se líbí.
přidáno 19.03.2012 - 14:53
komentářů24(8.)
Ellie: Njn, intimčo se občas hodí. O:-)
přidáno 19.03.2012 - 14:53
komentářů24(7.)
D_P: díky jsem rád že se líbí.
1 ... 5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19 ... 20
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming