![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Doufám že je to jen chvilkové rozpoložení, jsou v té básničce hezké momenty.


Trochu se ztrácím v souvislosti, ale každopádně pobavila a vlastně je moc milá.


Kde bere se ta lehkost a vzletnost textu, vždy se jen pousměji, tvé básně jsou pro mě spouštěčem fantazie


Já se svojí představivostí teda ještě teď jenom zíram. Fakt dílo veledílo.


Je moc depresivní, doufám že to nejsou opravdu tvé trvalé pocity. Takové emo, řekla bych.


Hm, filozofická úvaha v básni a ještě zábavné. Interesantní dílko.


Moc hezká a hlavně to že ten sen se v závěru v realitu změní.


Jo přesně jsem si to myslela o motýlu a květině, silný motýl a bělostná květina úplně si to představuji. Bane, představuju si úplně něco jiného.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Terinka» narozeniny
Astareen [17], suzyna [16], Lyrie [15], VojtechChmelicek [14], Daněk [11], one [9], Tenebre [6]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)