![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


taron: loner:K upřesnění, jasně že je to dřina, sebezapření. Hlavně tohle je báseň, realita mého života přece může být úplně jiná. Někdy. Mějte se a buďte šťastni a nebo zkuste si na to hrát. Hlavně se nezapomeňte smát. Já ten život totiž přestala brát vážně. A to mi hodně pomohlo. Stejně je všechno jinak.


Já to mam tak že některé dílo mě osloví natolik myšlenkou, že melodie díla je druhořadá a já ji nevnímam. A tak je to tady. Takže u mě dobrý. Navíc je tam spousta zajímavých úseků.


Čeho všeho se dopustíme na ostatních zůstává kolikrát utajeno i nám samým. Špatné svědomí někdy nemáme, nepřipouštíme si vinu. A hranice mezi vinou a nevinou je moc a moc slabounká. Styl mi úplně nelahodí, ale myšlenka je opravdu na zamyšlení.


A já napíšu, že se mi líbí, podle mně si vyjádřila přesně tu stupiditu těchto časopisů. Vždy mě ale děsí že pro někoho je to vzor šťastného žití. A i styl jakým je tvé dílko napsané neni špatný. Je mi líto těch, kteří žijou podle návodů. Mimochodem i já si občas přečtu takový časopis, proč ne. Třeba abych získala nadhled, nebo abych zjistila že jak to dělám je vlastně správně.


taron: Devils_PIMP: DDD: S manželem jsme skoro čtvrt století. Jak je to možné nevím, jsme pořád tak mladí. Děkuju.


Já miluju ho číst, po pravdě nedovedu říct proč, je to tak málo slov ale tolik citu, něhy, poezie, romantiky, krásy, lásky, štěstí. Je v těch dílech taková jemnost že je to vždy zásah do mého srdce. Asi tak


I mně přijde malinko nepochopitelná, nicméně báseň může každý chápat dle svého rozpoložení. A tedy, líbí se mi.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [13], Meluzina [12], Caro_in [12], arwmarie [12], Sirael [10], nanynaaa [9], mprecek [8]» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o xaire :Kamarádka, která pro mě hodně znamená. Přál bych jí, aby našla štěstí. E