![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Není to ani malinko blbý :-) je to plný léta, prázdnin, myšlenek, volnosti, super!


Ten pocit znám, dokonalá euforie...raději oči nechat zavřené, myslím, popsalas skvěle a ta hra s formou básničky, hmm


Síla! Žasnu nad tím textem, nad slovní zásobou, nad obraty, zamýšlím se nad životem, nad příběhem, nad dětstvím, nad rodiči. Je to syrové a plné citu. Čtu ráda tvoje řádky!


Když je první, myslím jsou i další...a je jedno zda je někdo tlustý, starý, prostě to tak je, jde o to jak se nevěrník cítí a co mu to přináší, nebo bere


Celá básnička je pro mě příběh a jsem jím nadšena a nejvíc líbí se mi poslední tři sloky a vrcholem je závěr, ráda jsem četla


Hanulka: nikdy jsem si tu nevymáhala líbivé recenze a nevím podle čeho tak usuzuješ a tvojí recenzi zcela přijímám


Hanulka: já nevím co ti mám napsat, snažíš se o konflikt Hanulko a já se sem nechodím hádat a očekávala bych, že se zastydíš že tě napadlo, že jsem zareagovala na tvoji báseň. A k mé slátanině. Myslím splňuje parametry bajky, ať je jakkoli chaotická a pomatená a inspirací nebyla žádná pohádka. A samozřejmě za kritiku a tvůj rozbor se nezlobím. Děkuji :-)


Hanulka: děkuji za kritiku ;-) a absolutně by mě nenapadlo jakkoli ironicky reagovat na nějaké dílo tady, natož na to co jsem ani nečetla, vůbec nechápu proč si to myslíš


Dandy: dobře:-) liška a medvídek jsou dva zamilovaní...děkuji za reakci


Miras2250: když ten stav přijde :-) a chovám se jako blázen, přeju si ať to nikdy neskončí :-), moc děkuji za reakci


Trochu jiná je ;-) pohrál sis s haiku a povedlo se. Je to vtipné, nápadité a milé, prostě tvoje a to mám ráda


Miras2250: Když se ptáš, ať už z jakéhokoli důvodu, odpovím ti. Nevidím vůbec nic špatného mít z něčeho co jsme napsali prostě radost a vyjádřit ji. Myslím, že nikdo na tento server nevloží dílko, ke kterému si řekne " to je tak hnusný, to musím dát na Psance ". A divil by ses jak o všech svých básničkách vlastně pochybuju. Tvoje otázka je pro mě aktuální. Nedávno mi totiž jedna osoba zde v soukromých zprávách dala co proto, když jsem pod svojí pocitovku napsala že se mi líbí :-) dozvěděla jsem se že jsem nafoukaná, chci se zviditelnit, moje inteligence je nevalná a píšu říkanky bez hodnoty, ale vrátím se k tvé otázce, ano některá svá dílka, nebo místa v nich mám prostě ráda. A kdo ne?


Touhy a přání, laňky se po lesích rozběhly...to se nejvíc líbí mně, celkově báseň zaujala


Dokonalá je jenom chvíle...myšlenka proudící v básničce mě zaujala, a ano záleží jen na nás zda kveteme či vadneme


Tvá haiku mě moc baví, v pár slovech nacházím kouzelnou atmosféru letního večera a následně i noci, 3:45 je nápadité( zachovalo 5 slabik ;-))