![]() |
komentáře uživatele :
chtěl bych Všem poděkovat za všechny komentáře, já jsem byl dříve petr richter
zítra sem vložím pokračování, byl jsem v Anglii, takže jsem napsal Milenka všech 2
miroslawek: konečně nějaká normální báseň, to jsi okopíroval svojí báseň z internetu? kde jí máš na internetu? velmi zajímavý název ale samozřejmě také velmi zajímavý obsah, velmi chválím!
velmi dobré a nápadité, 'možná jen bez pomoci' podle mě nedává smysl, ale možná se pletu, jsem přece jen člověk
taron: moje slova: srdce převálcuje rytmus, protože tady ten rytmus není až tak hrozný
Vladan: mě stačí, že znám tvůj názor, jsem připravený na to, že ve světě potkám stovky vladanů...........
A nevím, jestli máš jiný druh humoru nebo jsi nedovtipný, ale podle mě a většiny lidí, kteří tuto povídku přečetli je konec vtipný, protože je hodně 'nečekaný'. A pro mě je to povídka určitě nejvtipnější, protože si pod Jardou Pískalem představuji svého strýce, který je jedním z nejvtipnějších lidí na světě, bydlí v Německu a k Jardovi určitě nemá daleko. Tahle představa dělá povídku mnohem vtipnější.
Myslíte si, že kvůli tomu, že je mi patnáct, nemůžu mít o světě přehled? Určitý přehled o světě mám už nyní, proto můžu psát o něčem, o čem mám docela velký přehled. Myslíte si, že kvůli tomu, že nejsem dospělý, tak neznám příběhy, jak to ve světě chodí? Ne, tak hloupý zase nejsem.
Vladan: Ano, je to vtipný závěr a neříkám nejen já, ale také moje rodina, PetrK. a jeho přítelkyně
Vladan: opravdu nevím, proč by měla být moje povídka v soutěži, nebo v časopisu, aby byla úspěšná a konec té povídky mnoho mých známých velice rozesmál, protože byl nečekaný ........(svět plný kouzel - náhlé zmizení prostitutky)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
zamilovana do nezamilovane doby [18], Rozárka [18], ivkaja [18], Pet [18], woski [17], Vladimír [15], AllieM [13], inkognitoDV [13], Sebas5195 [9], MsRolland [9], Jáchym Kemza [7], Chrudoš [3], Milan [2]» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...


