![]() |
komentáře uživatele :
Krásně vyjádřené pocity. Spěchat se opravdu často nevyplácí. Díky za zážitek, umíš.
Krásně smutné. Ale jak říká prostějánek - něco nového vždycky začíná...
Kitty, na Tvoji otázku můžu říci jen to, že by ten dotyčný byl zřejmě popotahován, přinejmenším pro přestupek a to ve formě krádeže či podvodu...
To všechno je pravda, jen ten konec dopadl trošku jinak... Ale pak by to ztrácelo tu správnou pointu. Díky za komentáře i hodnocení.
Tušíš správně. Ale na Literu vyšla v poněkud jiném zpracování. Díky za pochvalu, vždycky to potěší.
A proč by nemohla? Tahle báseň mi opravdu trochu jako agitka připadá. I když - vyjádřit "Boží dárek" ve verších, jde asi těžko jiným způsobem...
Zajímavé zážitky - pravda je, že ten konec mohl být optimističtější, ale ne vždy se splní to, co by si hlavní hrdina přál, že?
To, co píšeš v anotaci, z téhle básně přímo čiší. Hezky vyjádřené pocity.
Jako vždycky velmi dobře popsané a výstižné. Líbilo se mi to. Už se budu těšit, jak to bude dál.
Musela bych se opakovat. Prostě - milé pohlazení na duši.
To musel být opravdu zvláštní nebožtík, když byl se "š", co? Zasloužilo by si to opravit. Jinak bez komentáře.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)


