Vítám veškeré komentáře, hodnocení, kritiku, rady, názory, atd... :-)
přidáno 27.08.2009
hodnoceno 0
čteno 1675(9)
posláno 0
Hej, dívko božské tváře,
máš v srdci kyblík jedu.
Nesnášíš sukničkáře,
a soudíš podle vzhledu.

Hej, dívko božské tváře,
máš v srdci kyblík žluče.
Pokládáš mě za lháře,
když moje srdce tluče.

Hej, dívko božské tváře,
máš v srdci kapku krve?
A kde je lidská záře,
co miloval jsem prve?

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hej, dívko : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Cesta autobusem
Předchozí dílo autora : Navigace pro mouchy

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :
Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming