|
|
zesílil déšť -
pod oknem už neslyším
co mi dál říkáš
pod oknem už neslyším
co mi dál říkáš
snake_01: Koala: Gora: Děkuji a jsem ráda, že se líbí. Vážím si...ani nevíte...
Alma Neradostná: Dandy: kmotrov: Můra73:
Děkuji všem a zdravím. Na dnešní i dřívější ponoukání jsem konečně dala a dvě slůvka prohodila:)
Děkuji všem a zdravím. Na dnešní i dřívější ponoukání jsem konečně dala a dvě slůvka prohodila:)
já mám podobné texty moc rád. Je to moc hezké zachycení okamžiku a dá se to číst jako alegorie na lidskou situaci.
Ten poslední verš se mi také zdá lehce kostrbatý, jak píše Můra ve svém komentáři; možná by stačilo to prostě prohodit na "co mi dál říkáš". Jinak se mi to líbí, má to atmosféru.
Moc hezké téma, ale ještě bych popřemýšlela o poslední verši, ne úplně volně plyne.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
zesílil déšť : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : u nádrže
Předchozí dílo autora : vycházkové intermezzo
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
prostějanek řekla o mr Scraper :Z neúprosného kritika se vyklubal moc fajn člověk... myslím, že jsme si měli vždy co říct... a doufám, že budeme mít i dál :)...

