|
|
Až půjdeme třešňovou alejí
zaháklí do jednoho rámě
chci abys věděl jak si to užívám
a že nekoukám po špačcích
jsme jak elegantní pár na kolonádě
v bílých oblekách
jen naše kolonáda
jsou spadané třešně a z cesty prach
...
Co na tom, že máme oba žraloky na botě
prošoupaná kolena
a záplatované kabáty
naše největší jmění
jsem já pro Tebe
a pro mě zase ty !!
zaháklí do jednoho rámě
chci abys věděl jak si to užívám
a že nekoukám po špačcích
jsme jak elegantní pár na kolonádě
v bílých oblekách
jen naše kolonáda
jsou spadané třešně a z cesty prach
...
Co na tom, že máme oba žraloky na botě
prošoupaná kolena
a záplatované kabáty
naše největší jmění
jsem já pro Tebe
a pro mě zase ty !!
Zamila: Je to pěst na oko, vím, ale potřebovala jsem tam nějaký menší rým a holt jsem musela trošku poškádlit matku češtinu, jinak děkuji za příznivou kritiku :)
Zamila
Pěkná :-) Až na "oblekách" teda ;-)
Cvokhauz
No, líbí se mi ten obraz...ale nějak jsem se zasekla u: zaháklí do jednoho rámě
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Třešňově zamilovaní vandráci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Green
Předchozí dílo autora : Zrcadlová paní
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}

