přidáno 04.03.2012
hodnoceno 2
čteno 1295(9)
posláno 0
Smutno je mi,
Léku tu není,
To nadělení,
na tý zemi,

Večer,
Přijde hněv,
Smutný pěv.

Ráno,
Přijde křik,
Víra, vděk.

A tak stále dokola,
Dokola, dokolečka…
přidáno 05.03.2012 - 13:03
Jo...smutno je ti...:)
přidáno 04.03.2012 - 23:57
D_P
Mam v planu vlozit podobne dilko - jen je tam vice hnusu ;) - tohle je spose tako smutne sdeleni ale mile smutne :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Den za dnem : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Zašlé přání

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming