|
|
Smutno je mi,
Léku tu není,
To nadělení,
na tý zemi,
Večer,
Přijde hněv,
Smutný pěv.
Ráno,
Přijde křik,
Víra, vděk.
A tak stále dokola,
Dokola, dokolečka…
Léku tu není,
To nadělení,
na tý zemi,
Večer,
Přijde hněv,
Smutný pěv.
Ráno,
Přijde křik,
Víra, vděk.
A tak stále dokola,
Dokola, dokolečka…
D_P
Mam v planu vlozit podobne dilko - jen je tam vice hnusu ;) - tohle je spose tako smutne sdeleni ale mile smutne :)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Den za dnem : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Předchozí dílo autora : Zašlé přání
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

