...
přidáno 30.10.2011
hodnoceno 1
čteno 1448(7)
posláno 0
Ať děláš co děláš všechno je špatně
na lásku naštěstí vzpomínáš matně,
teď jsou tu chvíle,kdy duše bolí
a jizvy na srdci jen těžko se hojí.


Láska nám umírá,
vše krásné končí,
amor se s námi v slzičkách loučí,
naposled zamává,jitří to rány
do srdcí klovou nás dvě černé vrány.


Tou smutnou básničkou chtěl jsem jen říct:
Lásku si hýčkejte,to za to stojí,
když ji pak ztrácíte hodně to bolí...
Moc a moc.
přidáno 30.10.2011 - 19:49
Ahoj, ty sis lásku nehýčkal? Nebo jste si ji nehýčkali oba dva?Je mi to líto, jak srdce bolí, snad ti tvá báseň od bolesti pomohla....a nešlo by to ještě nějak spravit a pokusit se znovu? A už si lásku hýčkat????

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Když láska umírá : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :
Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming