|
...
|
Ať děláš co děláš všechno je špatně
na lásku naštěstí vzpomínáš matně,
teď jsou tu chvíle,kdy duše bolí
a jizvy na srdci jen těžko se hojí.
Láska nám umírá,
vše krásné končí,
amor se s námi v slzičkách loučí,
naposled zamává,jitří to rány
do srdcí klovou nás dvě černé vrány.
Tou smutnou básničkou chtěl jsem jen říct:
Lásku si hýčkejte,to za to stojí,
když ji pak ztrácíte hodně to bolí...
Moc a moc.
na lásku naštěstí vzpomínáš matně,
teď jsou tu chvíle,kdy duše bolí
a jizvy na srdci jen těžko se hojí.
Láska nám umírá,
vše krásné končí,
amor se s námi v slzičkách loučí,
naposled zamává,jitří to rány
do srdcí klovou nás dvě černé vrány.
Tou smutnou básničkou chtěl jsem jen říct:
Lásku si hýčkejte,to za to stojí,
když ji pak ztrácíte hodně to bolí...
Moc a moc.
Ahoj, ty sis lásku nehýčkal? Nebo jste si ji nehýčkali oba dva?Je mi to líto, jak srdce bolí, snad ti tvá báseň od bolesti pomohla....a nešlo by to ještě nějak spravit a pokusit se znovu? A už si lásku hýčkat????
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.

