|
...
|
Další píseň z mých oblíbených. I když jí asi vnímám trochu jinak než opravdu věřící křesťané.
Pamatuji se na jedno školení softskills, ještě v T-mobile, jedno z cvičení, bylo cíleně zvednout oči, aby jeden nekoukal jen a své nohy nebo kousek před ně, jako to jeden dělá, když má starosti. Pouhým fyzickým vědomým pozvednutím očí a zvětšením půlkruhu, co jeden obsáhl pohledem se změnila nálada a i úhel pohledu na ty starosti.
V knížce Valkýry od Coelha taky maník, co ho tam učil channelingu z anděly, jemu nebo jeho partnerce radil, vědomě zvedat pohled a koukat se na obzor.
V TOMe, Turistickém oddílu mládeže, který mi v nácti letech dal hodně, jsem se krom jiných věcí a dovedností naučila píseň: Krásná zem
Nesčetně krát mi tahle píseň taky pomohla.
A co pomáhá na chmury Vám? Moje recepty (ne jen tenhle) mé resp. naše dítě nebere, anebo nefungují nebo v kombinaci obojího ...
EDIT: nějak se mi povedlo u tohoto zakázat komenty a nejde mi to změnit - nalezla jsem tu píseň
Komentáře zakázány autorem.
pohledy, ktere můžou pozvednout : trvalý odkaz
Následující deník autora : Pro oživení
Předchozí deník autora : Blues na neděli
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o mr Scraper :Z neúprosného kritika se vyklubal moc fajn člověk... myslím, že jsme si měli vždy co říct... a doufám, že budeme mít i dál :)...

