přidáno 16.06.2019
komentářů2
čteno126(8)
i wonder if the cat we left on the side of the road in the shade because i was too scared to kill it is still in pain. i wonder if her fur is now cold, if it is still as soft as it was when i pet it so that she wouldn't be so alone, dying, in a ditch by the road, struck by some careless person in a car, driving to something or other important in their big, noisy life, extinguishing an existence of quiet poise, tiny paws and soft fur as a meaningless casualty. i wonder what her name was, whether she liked people, i wonder what cats think about when they die. i wonder if i should've killed her, if it would have been kinder.

přidáno 21.06.2019 - 10:48
jo_: ovšem tenhle příběh má možná šťastný konec, prý se kočička zvedla a odkulhala do něčí zahrady, tak třeba. veterinář po telefonu říkal, že jestli s enezvedne, nemá to cenu, a ono to tak vypadalo, ale jestli se zvedla, tak třeba přežije.
přidáno 20.06.2019 - 14:23
doprčic... přesně moje včerejší ráno... měla jsem velmi podobné myšlenky, když jsem na silnici míjela přejetou kočku... udělala jsem tu chybu (navzdory svým zásadám, protože se znám), že jsem se jí podívala do očí.. ty mrtvé a prázdné oči mám pořád před sebou... a velkou lítost a smutek v sobě z bezohlednosti lidí vůči sobě i všemu kolem...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
mourning : trvalý odkaz

Následující zápisek autora : prujezdova
Předchozí zápisek autora : uh

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Asghrelin, Liunaj
» narozeniny
Takari [6], Moliére.... [2]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku