![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Brambory, maso, zelenina....ale na sucho bez omáčky na studeném talíři...žádný Hilton.
![]() ![]() ![]() |
špatně zmačkaný noviny :-/
![]() ![]() ![]() |
...ještě, že je deník, pak se to hořký pomatení slov nemusí hltat, ale může se usrkávat...
![]() ![]() ![]() |
over and over and over...kolikrát se to dokáže ještě vrátit?
![]() ![]() ![]() |
..něco jako když rozházíte stejný sirky na papír. Nijak zasadně se neliší, ale v konečný důsledku ten obraz dává smysl...a nevím jak to napsat :-)
![]() ![]() ![]() |
.. jen puštěná páková baterie myšlenkového sledu, nic co by stálo za hřích :-)
![]() ![]() ![]() |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.