|
|
|
Pouhý začátek, který by v budoucnu měl pokračovat.
Je to začátek, možná zdánlivého, konce.
(A kdyby se to nedalo číst, tak se omlouvám :) Uvidíte sami, třeba to alespoň označíte titulem "přijatelné". :) )
|
|
Předkládám Vám sem svou úvahu. Vím, že není nijak zázračná, ale snad se Vám bude dobře číst a něco Vám přinese. Pokud ne, tak se omlouvám... Příště to třeba bude lepší :) Bylo to zadání do školy na téma: Kdo uteče, vyhraje. - Krysy opouštějí loď nejdříve. A toto z toho vzniklo:
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
LadyLoba [18], marička [18], JFTWT [14], Meonys [11], slavek [6], Morholt [3], aska [1]» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)

