|
Nestojí za moc, ale je pro strýčka, který byl jako bratr, nebo otec a kterého jsem měla moc ráda.
|
|
Nechci, ale musím jít dál.
|
|
|
|
Opravdu nevím jak bych tohle měla pojmenovat. Ale v této uspěchané době, snad každý pochopí co chci říct.
|
|
Občas každý hledáme dokonalost tam kde není a kde je tam ji nevidíme. Hledala jsem dokonalou kamarádku, která by mě vyslechla a poradila. Asi až příliš pozdě jsem si uvědomila, že jsem ji měla, že to byl jediný člověk, který ke mě byl upřímný. Vždy mi říkala pravdu do očí a já se ve své hloupé ješitnosti urážela. A ona i tak dokázala, že je ta nejlepší. Nechtěla to řešit, prý mě má ráda a minulost je minulost. Nač chtít růži, když můžeme mít vlčí mák? Ona je můj vlčí mák.
|
|
Protože díky Tobě se mi změnil život. Z věčně smutné dívenky v živou dívku? Jen díky Tobě..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Nikytu řekla o mr Scraper :Fajn člověk, se kterým se dobře píše. Oba nás pojí stejná vášeň Within Temptation, viď;-)

