|
Nestojí za moc, ale je pro strýčka, který byl jako bratr, nebo otec a kterého jsem měla moc ráda.
 28.07.2011  0  1775(8)  0 |
|
Nechci, ale musím jít dál.
 10.05.2011  1  1854(13)  0 |
|
Opravdu nevím jak bych tohle měla pojmenovat. Ale v této uspěchané době, snad každý pochopí co chci říct.
 26.04.2011  2  1536(14)  0 |
|
Občas každý hledáme dokonalost tam kde není a kde je tam ji nevidíme. Hledala jsem dokonalou kamarádku, která by mě vyslechla a poradila. Asi až příliš pozdě jsem si uvědomila, že jsem ji měla, že to byl jediný člověk, který ke mě byl upřímný. Vždy mi říkala pravdu do očí a já se ve své hloupé ješitnosti urážela. A ona i tak dokázala, že je ta nejlepší. Nechtěla to řešit, prý mě má ráda a minulost je minulost. Nač chtít růži, když můžeme mít vlčí mák? Ona je můj vlčí mák.
 25.04.2011  1  2660(15)  0 |
|
Protože díky Tobě se mi změnil život. Z věčně smutné dívenky v živou dívku? Jen díky Tobě..
 24.04.2011  0  1556(13)  0 |