![]() |
Psaní pro radost z tvorby, ze sdílení a souznění... bez potřeby kritizovat a hodnotit. |
| login | vstup | |
|---|---|---|
| * | Ailin | 17.01.2015 18:51 (4179 dnů) |
| AlexDrobecek | 18.01.2015 20:34 (4178 dnů) | |
| annaav | 23.08.2020 18:11 (2135 dnů) | |
| Danula | 19.01.2015 22:00 (4177 dnů) | |
| Debie | 26.12.2015 08:56 (3837 dnů) | |
| estetickalasicka | 25.01.2016 19:25 (3806 dnů) | |
| ioreth | 24.03.2015 02:09 (4114 dnů) | |
| Johanka | 18.01.2015 07:06 (4179 dnů) | |
| lakomec | 19.02.2015 22:24 (4146 dnů) | |
| Lenča | 18.01.2015 14:42 (4179 dnů) | |
| Mitch Rowbrindger | 08.02.2015 07:53 (4158 dnů) | |
| Nial | 01.06.2015 11:03 (4045 dnů) | |
| Nokturna | 17.08.2016 12:54 (3602 dnů) | |
| Sagittarius | 12.12.2021 23:19 (1658 dnů) | |
| shane | 29.01.2015 17:03 (4168 dnů) | |
| slnečnica | 14.05.2015 09:56 (4063 dnů) | |
| vanovaso | 18.01.2015 20:06 (4178 dnů) |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)


