|
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
|
|
Tyjo tak sem píšu ještě tuhle, pár jich se msnad eště napíšu.. uvidim .-)
|
|
jen takové memento...nechápu proč to vždy musí odnést ti, kteří se snaží být jen prostě sami sebou...:(
|
|
..
|
|
|
|
hleď na mě z výše....
|
|
|
|
Dneska pršelo...
Je asi moc subjektivní, abyste ji mohli chápat...
Znamená moc.
|
|
přiznávám se, inspirace převážně od *Me and you and all the others* /ale i od jiných skvělých autorů/
|
|
aneb ranní cigaretka jedné imaginární osoby...inspirací mi byla Antidepresivní rybička od Vypsaný fixy
|
|
....
|
|
|
|
..... je jedním z hlavních hříchů ...
|
|
Veselá báseň o boji mezi kariérou a holým životem.
|
|
Asi by to mělo patřit spíš do deníku, jsem si toho vědoma, ale...berte to jako vědomý překlik:-)
|

