podobná díla k Neznamy svet


i need.. i need.. whatever it's called. tesim se domu a hrozne tu chci zustat.
přidáno 06.08.2008
hodnoceno 7
čteno 1333(21)
posláno 0
desne stara.
přidáno 22.08.2008
hodnoceno 13
čteno 1461(32)
posláno 0
Tak já nevím. Chtěla sem napsat do tématickýho tejdne a vyšlo z toho tohle;+) vůbec mi nejde poslední dobou psát. tak prosím to omluvte:))
přidáno 13.07.2008
hodnoceno 13
čteno 1625(38)
posláno 0
nevím.psaná u doktorky.a je to prostě básnička.moje.stojím si za ní.sem poslední dobou hodně unavená a tohle..je takovej brainstorm.opět je hodně vymyšlená.
přidáno 24.10.2008
hodnoceno 13
čteno 1652(56)
posláno 0
´she talks to birds, she talks to angels, she talks to trees, she talks to bees, she doesn´t talk to me. she drives me out of my head, she drives me out of my mind. she talks to rainbows and to the seas, she doesn´t talk to me.´
přidáno 24.09.2008
hodnoceno 10
čteno 1572(21)
posláno 0
'Dekuji ti, ze jsi tak trpeliva... Laska je choroba... To prejde...' 'Myslis, milacku?' mela oci ztezkle smutkem a pochybnostmi. 'Myslis?' /moulin rouge, str. 360/
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 9
čteno 1384(20)
posláno 0
novinový články se omylem spálily a čaj se vylil na úplně nový koberec. světlo oslepilo slepce a tma pohltila i ty zbytky. ty zbytky co zbyly pro chudé. pro ochuzené o city.
přidáno 11.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1363(20)
posláno 0
Stará a ještě starší.. a.. anglická, ´byste věděli.. a.. jo, jsem na ni hrdá, ať si řiká kdo chce, co chce..
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 8
čteno 1656(22)
posláno 0
Něco staršího..někdy z tohohle roku..kdy přesnějc, to vám nepovim..a stejně je to asi jedno..
přidáno 02.05.2008
hodnoceno 11
čteno 1862(24)
posláno 0
cejtili jste ten posun v casoprostoru.
přidáno 23.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1276(20)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=FGLZgOUEQfA
přidáno 07.04.2010
hodnoceno 7
čteno 1449(25)
posláno 0
...
přidáno 18.06.2008
hodnoceno 9
čteno 1477(24)
posláno 0
emocionalni zkrat, jeho znicene fotky a popreni, ze potrebuju lasku. kanalova, odpadni vec. (dlouha.. pff.. bylo to tezky) sakra.
přidáno 09.08.2008
hodnoceno 5
čteno 1226(17)
posláno 0
napsáno v čajovně, 1.7.´08?.
přidáno 01.07.2008
hodnoceno 8
čteno 2225(23)
posláno 0
potrebuju ji to rict.. mozna to neni basen, mozna je to jen skladka slov.. jenze jsou pro ni.. Hippie(Emily) je slecna, za kterou jsem desne rada.. for ya, sugar. :*
přidáno 11.08.2008
hodnoceno 5
čteno 1601(24)
posláno 0
nazev by "skrattka" /hodně blbý rozpoložení/
přidáno 29.05.2008
hodnoceno 7
čteno 1419(22)
posláno 0
die Peitsche.........spirály......dredy.......rok 1223.....a pak břevnovský klášter a jeho zakládající listina.......993.......miluju tohle všechno...a nedokážu to zastavit.
přidáno 02.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1914(17)
posláno 0
..
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 11
čteno 1611(39)
posláno 0
psána v rozmezí od jedenácti do jedné v noci:)...před koncem školního roku, kdy jsem se topila v učení...takže vzpomínka na školu...
přidáno 03.07.2008
hodnoceno 10
čteno 1566(24)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming