|
Prosím o názory
|
|
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
|
|
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
|
|
Čím déle zkoumám záhadný fenomén jménem ŽENA, tím více zjišťuji, jak málo o něm vím a množina všech těch neprobádaných oblastí dramaticky roste kvadratickou řadou...;o)
|
|
...
|
|
A tohle zas vzniklo, když jsem četl báseň s poetickým a výstižným jménem "Krásná"od jiné skvělé autorky z literu, skrývající se pod nickem "lampička!" Jak málo stačí k inspiraci!...
|
|
|
|
Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
|
|
platnost: včera a právě teď - psáno 29.10.2008
|
|
**-**
|
|
Áno, zase sonet. Viem, už to tu bolo, prepáčte, no mne táto forma učarovala.
Nestáva sa často, aby som bol zo svojím dielom spokojný, ale teraz som :)
|
|
Lidské touhy jsou různé, ale vždycky krásné!
|
|
Prostá otázka...kterou ale nikdy nepoložím...
|
|
Znáte to, když se vám rozechvějí kolena a nejde to zastavit? …….:o)))
Můj koník co ho mám na rameni tvrdí, že je to o šukačce, ale nedám na něj, je to přece romantika …O) proto jsem to zařadil pod kategorii láska-vyznání
|
|
.....až budeš jednou celá popsaná
|
|
Psáno pro ni.
|
|
|
|
byla upřímná a věnovaná...člověku, kterej patří k nejlepším lidem, který jsem kdy potkala...kterýho mám hrozně ráda....ale nakonec to dopadlo jinak...klasika =)
|
|
Ach ;)
|
|
Ano, je to o něm. Takhle na mě zapůsobil. Takhle se zachoval. Ale nejhorší je, že on za to nemůže...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
mňousek [18], Botaznohy [18], Marie Tichá [16], Písmání [16], kikulla [15], gia.78 [14], Emilly Poison [13], ona [12], BestialThought [12], Zdenka Jírová [12], Sisík [10], alkalinová [9], JanaModra [6], AlJA [4]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

