|
Nevím proč.
možná prostě proto, že chci.
http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
|
|
|
|
|
|
Víme, že je to špatné, ale stejně to děláme...
|
|
Díky faith....
|
|
dulezity je najit aspon vchod
|
|
|
|
slozila jsem to pro jednoho kluka kdyz jsem spechala
|
|
Poslední z Literu, dále budeme nabízet jen novinky...:o)
|
|
Připadá mi to hrozně smutný...
|
|
nečekaně:D
|
|
Přišlo to samo...Neměla jsem náladu a tak jsem začala psát, na konci mi vážně bylo líp...
|
|
Bolest se rodí hluboko v srdci a zrdcadlí se v očích...přilétněte havrani...ať tu mou nikdo neuvidí... /spontální básnička...emoce si dělají co chtějí...ale naštěstí budou mít jen jepičí život/...*
|
|
Výlet do bezhlubí...
|
|
rozlučka...ne tak jak si myslíte...ale upřímě koho tohle zajímá ?
|
|
Jedna starší dialogová. Věnováno všem, kteří ví, co znamená někoho ztratit...
|
|
...s molochem techniky! Najít si tak svůj kousek světa, kde by šlo plnohodnotně soužít s přírodou!
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)

