|
Tohle přesouvám z deníku o dvojčatech do sbírky o dvojčatech. Musím to uzavřít.
|
|
K jednomu smutnému výročí
|
|
Je to blbost, ale má to jistý hlubší smysl, no uznej...:)
|
|
Když je člověk v melancholii, zkoumá lepidlo zn. Kores, když je člověk jako já - vznikne tohle...
|
|
Každý pes je vlk, ale vlk samotný je ze všech nejkrásnější, tak nezapomínejme na vlky, prapředky všech plemen psů.
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
|
|
Nevím proč.
možná prostě proto, že chci.
http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
|
|
|
|
|
|
Víme, že je to špatné, ale stejně to děláme...
|
|
Díky faith....
|
|
dulezity je najit aspon vchod
|
|
|
|
slozila jsem to pro jednoho kluka kdyz jsem spechala
|
|
Poslední z Literu, dále budeme nabízet jen novinky...:o)
|
|
Připadá mi to hrozně smutný...
|
|
nečekaně:D
|
|
Přišlo to samo...Neměla jsem náladu a tak jsem začala psát, na konci mi vážně bylo líp...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!


