![]() |
komentáře k dílům uživatele :
A42: Byla to lavina myšlenek, jen jsem jí dala podobu a nechala ji vyvalit se ven. Děkuji. :)
Zamila: Děkuji za návštěvu a komentář. Překlep odstraněn, díky za upozornění. :-) A ano, určitě se k ní ještě vrátím později. ;-)
Trochu to poladit a mohla by z toho být písnička :-) Zní to hodně zpevně ... Jen bacha na překlepy ;-)
slnečnica: Děkuji. Zahnuje vše co jsem cítila a stále cítím. :-)
Devils_PIMP: Já jsem i veselý tvor, jen u mě tak trochu platí pravidlo: Šťastné momenty nepíšu, šťastné momenty žiju.:-) Díky za pochvalu a připomínku, pokusím se tedy psát více i ty veselé. ;-)
Konečně veselá a hezká. Rád vidím, že máš úsměv na tváři. Snad ti i vydrží.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.


