![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Koukám, že jsem Tě inspiroval k nemravnostem. Hlavní věc, že se u toho člověk pobaví. Pohled na sexuální problémy domorodců jsi pojal vskutku originálně.


Vykouzlil jsi mi úsměv, za to díky. A každopádně je to originální, to se cení.:)


tome,tahle je fakt dobra..a ten konec tomu dodava....vic...cehokoliv...moc dobra basen


ten obrazek je tam dobrej,vzdycky kdyz pridas neco tvyho do uz tak tvyho dila, tak je to jedine dobre..prijde mi to jako ctenari,ze sem s tebou pak vic spjata..a jinak..poetika sama..louka, barevny obrazy..a vltavíny, moc hezky..


Mračno z mých rtů úsměvem vysvlékl
zajimalo by me jestli je tohle to,cos preladil.)
zajimalo by me jestli je tohle to,cos preladil.)


pozorovat bublinky mého dechu
souhlasim s teress, s tema detailama..je jich tam spousta a to dela to dilo..nevim hlubsi..nechci aby to znelo nabubrele, protoze se mi to jednodusse libi..a posledni veta..no jasne,ze se mi vic nez libi..
souhlasim s teress, s tema detailama..je jich tam spousta a to dela to dilo..nevim hlubsi..nechci aby to znelo nabubrele, protoze se mi to jednodusse libi..a posledni veta..no jasne,ze se mi vic nez libi..


inspiraci priznavam, ale z hudebniho klipu, pisnicky a jeste jedne pisnicky... to hlavni je ale ze zivota :)... az se sam divim, jak to do sebe zapadlo :)
jinak diky... i delivery samozrejme :)
jinak diky... i delivery samozrejme :)


To snad ani nejsi ty? To musel zrovna běžet nějaký dokument o potápění ne?


hrozne krasna... tech detailu a pocitu...
ta posledni veta... hezky vyjadreny...:)
moc se mi libi...jedna z tech nej, co sem od tebe kdy cetla*
ta posledni veta... hezky vyjadreny...:)
moc se mi libi...jedna z tech nej, co sem od tebe kdy cetla*


Je to hodně zvláštní, hodně expresivní, líbí se mi krátké věty, má svoje kouzlo, i když mi asi dost věcí uteklo, dávám palec nahoru. :-)


Obrázek je k tomu trochu jiný, než je vlastní téma a barevnost textu. Louku jsem si totiž vymyslel moc složitou a mé dovednosti nejsou k tomu zatím přizpůsobeny. Musíte se tedy spokojit se starší "verzí" :)


dvacetitříletý nadrženec dolňák náhodou dokáže ocenit tvůj umělecký vkus i přes jistou cenzurovanost. Je to hezké.


neotocil jsem ji, pac jsou tu casto jeste nezletile deti a v dnesni dobe rodice dokazou zazalovat za vsecko... dale tu jsou dvacetitrileti nadrzenci, kteri jsou radi za kazde odhalene nadro na internetu (nebo si spise dolnak? ;) )... nu kazdopadne se vzdycky strasne piplam s obliceji, tak sem si to zjednodusil.. a navic... kdyby byla otocena na tebe, nemohla by koukat do zavratnych galaktickych dalek, ikdyz ty mas k tomu vesmiru tez blizko :)


Ano, ale jen tu slecnu a vodu okolo... galaxii jsem vykradl... a ty ctverecky jsem taky nerysoval.. to uz bylo na tom papire..


obrázek jen takový menčí koláč no. Safra Tome, proč jsi ji neotočil?! To jsou body dolů


Obrázek prosím berte s rezervou... Je to jen taková menší koláž abych dovršil poetistickou náladu.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sparrow [17], Pett [11], CapT.Mayuri [10], Anastazie.maler [7], muska [1]» řekli o sobě
Hunter řekl o Dream :Ta holka má v sobě smysl pro čtivej děj, talent na udržení pozornosti a už teď skupinu následovatelů. Best of luck... Snářko :D