65.gif
datum 07.10.2007
ying-yang 36, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 11.11.2007 - 14:47
komentářů16
Třeba nám na druhou stranu dává daleko víc než by mu bylo příjemné ;)
přidáno 11.11.2007 - 12:35
komentářů16
tak sladky:) ale gut;)
přidáno 11.11.2007 - 11:34
komentářů17
:)
přidáno 11.11.2007 - 11:33
komentářů16
:)
přidáno 11.11.2007 - 11:02
komentářů16
možná až přeslazená, ale pěkná... a v tomhle počasí se hodí ;)...
přidáno 11.11.2007 - 10:59
komentářů16
:-D
přidáno 11.11.2007 - 10:53
komentářů17
docela utopijske
přidáno 11.11.2007 - 10:39
komentářů16
:o) v to doufám... :)
přidáno 11.11.2007 - 10:30
komentářů16
strasnej sladacek ;) ale verim, ze pro nekoho nezneho to muze byt moc hezke ;)
přidáno 11.11.2007 - 10:26
komentářů16
oh ;)
přidáno 11.11.2007 - 09:40
komentářů16
nevíš? :o)

nenechá do svých šatů
vyrýt perem krásu
tak věrně a mile
jako úsměv
a pohlazení

jako lakomec bránící svůj hrnec zlata
bojí se změny
a raději zešedivý časem
než by se nechal proměnit v něco hezčího
---přišel by tím o svůj hrnec zlata---
...Lakomec...
přidáno 11.11.2007 - 08:40
komentářů16
moc pekne... jen... proc je papir lakomec?
přidáno 21.10.2007 - 12:20
komentářů12
tom: maš pravdu byla tvořená jen tak =)
přidáno 20.10.2007 - 18:45
komentářů12
zarazila mne zmena versovani v treti sloce... naprosto mne to vyhodilo ze soustredeni... nevim proc se stydis za to rict svině... patri to k dilu... celkove mi prinde jakoby odflaknuta nebo vytvorena "jen tak" nebo z ni mam takovy pocit... nevim jak popsat... a myslenka je mozna zajimava ale nestotoznuju se s ni... tot muj nazor... nic vic
přidáno 20.10.2007 - 18:32
komentářů12
Spontání... =) zajímavá...
přidáno 18.10.2007 - 22:57
komentářů17
Už teď si říkám, že se mi nechce dál růst/stárnout:o)
přidáno 18.10.2007 - 21:03
komentářů12
svět prostě není fér, jak nám to chce hollywood nakecat...
přidáno 18.10.2007 - 20:29
komentářů12
a když odejdou jedny, přijdou další...
přidáno 18.10.2007 - 19:15
komentářů12
hYeny;)...
přidáno 18.10.2007 - 18:25
komentářů12
Inu, svět se řítí do záhuby... Taky by mně zajímalo, kolik nám ještě zbývá dnů...
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming