![]() |
komentáře k dílům uživatele :
popravdě mne už nenapadlo kam ji zařadit.. bylo už tolik hodin :D
u kazdyho kometre..teda az na jednu vyjimku..vidim vesely smajly..ale..me to pride smutny.
nekdy se ta citim. mozna /nebo jo,ale nehcci to priznat/..a rozhodne to neni stastnej pocit..
dobre napsany.
nekdy se ta citim. mozna /nebo jo,ale nehcci to priznat/..a rozhodne to neni stastnej pocit..
dobre napsany.
dost dobre to zni!
mozna je uz docela pozde..a me napadaj ruzny myslenky..aaale.. ta kategorie basne/OSTATNI mi tu moc nesedi;)
mozna je uz docela pozde..a me napadaj ruzny myslenky..aaale.. ta kategorie basne/OSTATNI mi tu moc nesedi;)
ja ten nazev nevymýšlel.. XD ale myslím, že by měla jít :-) (pokud někdo není beznadějný případ jako já :o) )
poezie se da naucit?:)
schovat si depresi na horsi casy?...to aby se pak clovek posral ne:D
jeslti to pokračování nebylo myšleno jako třetí díl... :o)
mnousek,.jaky pokracovani?:D ja myslim, ze konec tyhle basnicky je jasnej:D
jedine , ze by hosi kapli zase na nakou jinou devu a pouzili znovu sve pasky plne lasky..
jinak dobry dobry:D..kdyby to nemelo myslenku tak je to blbost, vystrelek:D..
no stejne je to vystrelej..
pohodadobry
jedine , ze by hosi kapli zase na nakou jinou devu a pouzili znovu sve pasky plne lasky..
jinak dobry dobry:D..kdyby to nemelo myslenku tak je to blbost, vystrelek:D..
no stejne je to vystrelej..
pohodadobry
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)


