komentáře k dílům uživatele :

03.10.2012 - 12:00

11
Smutná se mi zdá...ale krásná :)

03.10.2012 - 09:57

11
Moc pěkná :-)

02.10.2012 - 23:22

11
Povedená. Líbí se mi :)

02.10.2012 - 21:53

11
Moc hezký! :) Takoé můžu :)

02.10.2012 - 21:18

11
Zajímavé. Moc se mi to líbí.

30.09.2012 - 19:09

5
Vůbec není špatná :)

29.09.2012 - 22:40

5
Vystiženo nestydatě cudně a přesně, raději jsem to četla několikrát- stále se mi líbí. :) (Tak mimochodem, miluju lidi, kteří alespoň znají Joy Division!)

29.09.2012 - 18:15

5
Zajímavé. :)

29.09.2012 - 16:33

5
Líbí se mi. :)

26.02.2012 - 15:46

5
originální rýmy... tak má vypadat procítěné lehké čtení...

25.02.2012 - 23:21

5
Moc krásné

25.02.2012 - 23:05

5
Je opravdu moc milá

25.02.2012 - 22:40

5
taron: Ty jsi potěšila mě..., děkuju. :)

25.02.2012 - 22:38

5
No, potěšila jsi mě...je krásná..:)
Víš, voníš jako celý svět
nebo svět voní jako ty?

09.01.2012 - 11:37

8
Dal bych to do lásky možná do života - jinak na tom není co vytknout

09.01.2012 - 11:32

8
U mě dobrý

06.01.2012 - 11:37

9
Taky se mi líbí.

06.01.2012 - 00:04

9
Líbí.

05.01.2012 - 21:08

9
no jasne ... jak jinak :)

05.01.2012 - 21:07

9
loner: :) snad budeme šťastní oba