![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Koala: Díky moc za komentář. Přiznávám, nejsem si jist zda ta říkanka není moc dlouhá. Ale nějak mi dávalo smysl to tak nechat. Snad.
Občas nacházím dílo, které mě osloví a to se stalo teď. Dobrý nápad, dobrá práce. A vím, že není jednoduché psát tak, že máš první řádek vždy (nebo skoro vždy) stejný. Taky to občas zkusím (tady třeba v dílku "Noční košile"). No, početl jsem si několikrát, divím se že to nikdo nekomentoval, i když já taky až teď. Pěkný, chlape!
SUPER. A co se týká otázky v básni, tak odhaduji, že jo. Když už jí líbá od kolen nahoru...
laskati kusadly chci jemnou pokožku,
však v podprdě nacházím smotanou ponožku
však v podprdě nacházím smotanou ponožku
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o mannaz :Moudrá a rozumná spisovatelka. Umí se zamyslet a v jejích dílech lze vypozorovat životní zkušenosti stejně jako pocity v prchavých okamžicích. Má trpělivost a dokáže dotáhnout do konce i dlouhý román. Jsem jí vděčný za pozornost věnovanou mým dílům i za komentáře k nim.


