![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Koala: Gratuluji! Jako jediný jsi doplnil správně, přesně vystihnul co jsem zamýšlel. Nezklamal. Díky...
Tipuji, že v první sloce má být doplněno: "... s lehkostí snáší tento ústrk, protože je si jisto, že mlha dříve nebo později ukončí svou aktivitu."
Tipuji, že ve druhé sloce má být doplněno: "... nasvícenou velkorysostí dívají s pochopením, protože i mraky si chtějí užít své okamžiky slávy."
Tipuji, že ve druhé sloce má být doplněno: "... nasvícenou velkorysostí dívají s pochopením, protože i mraky si chtějí užít své okamžiky slávy."
Jinak mi to stylem lehce připomnělo Karla Havlíčka Borovského...
Chápu, je to vážně k vzteku. Ono se to slunce tak snaží... Uvědomuje si ta mlha vůbec, že kvůli tomu světlu, které ona tak bezohledně pohlcuje, slunce hoří? Fakt hoří! Vždyť to musí hrozně bolet!
Vzhledem k tomu, že slunce se řadí mezi hvězdy, pro druhou sloku platí totéž.
Vzhledem k tomu, že slunce se řadí mezi hvězdy, pro druhou sloku platí totéž.
Koala: Díky moc za komentář. Přiznávám, nejsem si jist zda ta říkanka není moc dlouhá. Ale nějak mi dávalo smysl to tak nechat. Snad.
Občas nacházím dílo, které mě osloví a to se stalo teď. Dobrý nápad, dobrá práce. A vím, že není jednoduché psát tak, že máš první řádek vždy (nebo skoro vždy) stejný. Taky to občas zkusím (tady třeba v dílku "Noční košile"). No, početl jsem si několikrát, divím se že to nikdo nekomentoval, i když já taky až teď. Pěkný, chlape!
SUPER. A co se týká otázky v básni, tak odhaduji, že jo. Když už jí líbá od kolen nahoru...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lacosta [18], Alice [14], naplicichleknin [9], ÁlaV [5], SUVR [2], Lactosemax [1]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Umouněnka :Slečna s šikovnou prací s jazykem a organizátorskými schopnostmi. Pořádá své literární večery a ráda se účastní literárních čtení. Naživo velmi příjemná osoba.


