![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Koala: Díky. Tohle asi není dokonalé co se rýmu týče ( viz komentář bazi - má pravdu), byl to spontánní pokus o ptákovinu. Ale zveřejnil jsem protože jsem měl pocit že to má rytmus. A že tohle už zlepšit nedokážu.


Psavec: Koala: Dandy: Díky všem. Mám dojem že určité vesmírné jevy jsou povzneseny i nad teorie superstrun.


Koala: Díky moc. Byl to původně písničkový text a byl delší. Zbytečně. Dle Tvé rady - čím kratší, tím lepší.


Taky jsem vytvořil pár hovnobásní.... Asi jsem je ale nepublikoval. Zkusím se na ně juknout, popř. upravit a třeba vložit.


Tak tohle je paráda. Řehtal jsem se od začátku do konce. Myslím, tedy vím, že tahle diagnóza platí i na mě. Člověče, já nikdy nevím, jaký má ta či ona oči, i když je znám třeba roky. Toť mé přiznání.


Koala: Za všechny komentáře velké díky. A ještě větší za pomoc - viz vzkaz.


Líbí se mi "barevnost" (rozmanitost) tvých témat.
Pokusím se ti něco napsat do vzkazu. Nikdy jsem to nedělal. Když tak, prosím, jenom dej vědět, jestli se to podařilo. Dík
Pokusím se ti něco napsat do vzkazu. Nikdy jsem to nedělal. Když tak, prosím, jenom dej vědět, jestli se to podařilo. Dík


Komické, pro kapříka spíš tragikomické. Poradil bych mu, ať zůstane schovaný kdesi v trávě vedle cesty, když bude výlov rybníka.


Pěkně popsaná cesta verše z neuronů pavučin až na papír. Dobrý nápad.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Teeney [15], Rezavá Plechovka [13]» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF