![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


"Tady nehrozí, že s věkem
budou
moje tvrdé doby měkké." :-D Né, nic ;-)
Líbí se mi to, budu si to muset poslechnout někdy :-) Každopádně hezká píseň pro píseň ;-) Tematickou slovní zásobu fakt oceňuji :-)
budou
moje tvrdé doby měkké." :-D Né, nic ;-)
Líbí se mi to, budu si to muset poslechnout někdy :-) Každopádně hezká píseň pro píseň ;-) Tematickou slovní zásobu fakt oceňuji :-)


Anna Wolfgang Havranová: Díky Anno. Původně jsem jí sem nechtěl dávat, než jí re-aranžuju, ale nakonec mi nějak sedla do nálady, tak jsem rád, že se líbí i v "surové" podobě :)


Text máš pěkný, zaujal mě. Poslechla jsem si i píseň a na to, že obvykle dávám přednost jinému žánru, se mi líbila. Hezké.


Homér: Kdepak. Xindl používá většinu času sylabickej verš typickej pro rap. Já pracuju s pravidelným metrem (až na jednu výjimku v rámci tohohle textu), což je tu ve slokách daktyl, v refrénu potom opět daktyl, ale na několika místech narušený.


Je hezká, i když mi tam úplně nesedí ten konec (nebo mi přímo nesedl), ale pěkné momenty tam máš :-).


Celé se mi to líbí, i s tou slovní hříčkou na závěr.


Zamila: Tak si představ, že jsou tóny dívky a bude to sladší :P


Chytrý to je i to dobře zní. Jen na mě moc technický a málo poetický ;-) Resp. sladký :-D ;-) A ještě by se něco šiklo do závěru :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Capik [15], ludvig lerian [14], smarstin [13], Kaliban [8], magdalena [5]» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))