![]() |
komentáře k dílům uživatele :
máš úžasnej nick :D
to je úžasně přirozená báseň :D no, naštěstí nejsem puritán.. pobavilo :D
to je úžasně přirozená báseň :D no, naštěstí nejsem puritán.. pobavilo :D
kekebreke: Nevšedních lidí máme obecně deficit, takže to beru ráda :). A určitě se nemračím, jenom nevím, jestli jsem tvůj komentář správně pochopila... jak si ostatně můžeš přečíst v mojí odpovědi.
Orionka: I já jsem nevšední, musíš mě tak brát. :-)
A snad se namračíš za můj koment u Tvého dílka. Myslím si ale, že by se tady mělo méně chválit a spíše zdravě kritizovat, abychom se vyburcovali k tomu nej, co v nás je.
A snad se namračíš za můj koment u Tvého dílka. Myslím si ale, že by se tady mělo méně chválit a spíše zdravě kritizovat, abychom se vyburcovali k tomu nej, co v nás je.
Ech.. nevšední dílko :). Těším se, až se nám představíš i z jiné strany, každopádně vítej.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)


