![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Je perfektní. K přenosu pocitů je toho, myslím, víc než dost. Líbí se mi :-)
Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat.
-- Antoine de Saint-Exupéry
-- Antoine de Saint-Exupéry
ŽblaBuňka: taron: Za pochvalu moc děkuju,těším se z ní a raduju:-)
Jsem si říkal, že jsem něco podobného psal a taky to našel.
http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=9324-pestitel-perel
http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=9324-pestitel-perel
Přijde mi, že pokaždé když se někdo snaží o napsání haiku (ať už to haiku je nebo není), objeví se v komentářích otázka, zda je to opravdu haiku je :D
ŽblaBuňka: Děkuju kuju :-) moc, jasně že puls a ne plus, moje klasické rychlopsací chyby:-).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**


