![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Budu upřímná - dřív jsi takto nepsala, velmi ses zlepšila !! Nyní chytneš pár slovy človeka za srdce, zastavíš ho a utkvíš mu v myšlenkách - a to je umění :-)
Děkuju, Ali, já nezoufám, to bylo vlastně jen takové malé ohlédnutí......
Ivanko nezoufej. Život i bez kytary stojí za to a já myslím, že to moc dobře víš. Krásné verše, díky za zážitek.
Taky jsem se s jednou rozloučila... Byla to bolestná ztráta, takže musím říct - krásné verše na rozloučenou.:o)
Teď se steskem i smyslí bujarou
kdos přátelí se s tvojí kytarou
ať v lesích či v hudby chrámu zdech
v těch rukou ji neobroste mech,
akord co ti dosud z dálky zní
byl první, ne však poslední
kdos přátelí se s tvojí kytarou
ať v lesích či v hudby chrámu zdech
v těch rukou ji neobroste mech,
akord co ti dosud z dálky zní
byl první, ne však poslední
Ahoj Ivkajo, chybí mi značka té kytary, abych pochopil k jak velké ztrátě došlo.
To byl jen vtip! Ale stejně by mne to zajímalo :-).
To byl jen vtip! Ale stejně by mne to zajímalo :-).
A:Děkuji, Ali, moc děkuju!! A jen piš, vždyť tvoje zpracování by bylo zase z jiné strany. Tedy.. samozřejmě, jen pokud se ti do toho bude chtít..
Tak si myslím, že já už na dané téma nemusím nic psát. Tys to vylíčila ve verších všechno a pěkně. Chválím.
To je pěkné, děkuji! I když to tání asi chvíli potrvá......
Myslím, že se k tobě hodí:
LEDOVÁ KRÁLOVNA
Mám rád,když tě obejmu a ty taješ
díky mne a globálnímu oteplení
se tvé látkové skupenství mění
Jsem rád, že jsi taková
... má královna ledová
LEDOVÁ KRÁLOVNA
Mám rád,když tě obejmu a ty taješ
díky mne a globálnímu oteplení
se tvé látkové skupenství mění
Jsem rád, že jsi taková
... má královna ledová
N:Jedna roztála (ale přeci nebudu vyměňovat obrázek...:-)
Děkuji!!
Děkuji!!
do kotek ledu jsem vložil svůj cit
své lásky naděje, svou živou podobu
ty kostky měj dřív, než půjdeš pro vodu
byť slova zklamání s tvých rtů mám číst
své lásky naděje, svou živou podobu
ty kostky měj dřív, než půjdeš pro vodu
byť slova zklamání s tvých rtů mám číst
ty vykřičníky jsou trochu teatrální... ale zrovna k tomuhle je to docela hodí... velký obrázek v textu mi text rozsekl na dvě části, které jsem musela vnímat samostatně...
jinak je to pěkné a myslím, že dosti upřímné a výstižné
jinak je to pěkné a myslím, že dosti upřímné a výstižné
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
shane řekl o Severka :Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX


