komentáře k dílům uživatele :

11.04.2013 - 22:08

2
zlý blíženec zní dost temně....

09.04.2013 - 23:19

7
čistě milá :)

09.04.2013 - 20:39

7
Zamila: Je to pěst na oko, vím, ale potřebovala jsem tam nějaký menší rým a holt jsem musela trošku poškádlit matku češtinu, jinak děkuji za příznivou kritiku :)

09.04.2013 - 20:20

7
Pěkná :-) Až na "oblekách" teda ;-)

09.04.2013 - 00:08

3
Moc pěkný :-) Jen ten "sýc a nemrtvých", to mi tam nějak neladí. Ale jen muj dojem :-)

09.04.2013 - 00:08

3
všichni normální lidi se uchlastali...
-- Majda Hrdl.

08.04.2013 - 20:16

3
hmmm...mě se to líbí :)

06.04.2013 - 13:50

11
krásná...

06.04.2013 - 13:17

11
hmmmm ..... uplne to vidim :)

05.04.2013 - 08:28

11
jo :)

04.04.2013 - 22:14

11
stručné a krásné...co chceš ještě víc?
...jó, tohle už napsal Sucháč, tak jenom, že má pravdu ;o))))

04.04.2013 - 17:09

11
stručné a krásné...co chceš ještě víc? :-)

04.04.2013 - 15:06

11
líbí se mi:-)

04.04.2013 - 15:00

3
líbí

04.04.2013 - 14:50

3
Povedené :)

04.04.2013 - 13:57

3
Zajímavá :-)

04.04.2013 - 00:29

11
zajímavá

03.04.2013 - 23:23

6
Zajímavá básnička :-)

03.04.2013 - 22:37

11
Milá ... :-)

03.04.2013 - 19:41

11
jen dvě hodiny spánku? :)) Pěkná mini.