1491.gif
datum 23.05.2012
ying-yang 30, žena
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 22.12.2013 - 14:49
komentářů8
Yana: Děkuji moc za hezký komentář :)
přidáno 22.12.2013 - 10:31
komentářů8
možná jsi to ani tak nemyslela, ale ta básnička se dotkla toho z čeho je mi vždy k pláči, červená mlha a peříčka a těch pár veršů v závěru stačilo k tomu pocítit bolest, bolest ze ztráty a navíc nesnáším když někdo ubližuje zvířatům i když je to "jen" vrabeček, moc se mi ta básnička líbí, máš skvělé nápady a umíš je moc hezky zpracovat, tvé básničky na mě působí
přidáno 22.12.2013 - 10:12
komentářů8
Severak: Rezavá Plechovka: No jo, nás vrabci skoro nejsou. Někde jsem zachytil, že je evakuovali mimozemšťani...
přidáno 21.12.2013 - 22:57
komentářů8
Severak: Spíš málo, u nás převládají sýkorky
přidáno 21.12.2013 - 21:58
komentářů8
mimochodem: u vás je vrabců spíš hodně nebo málo? U nás celkem dost.
přidáno 19.12.2013 - 11:55
komentářů6
Pravdupovediac, mne sa nepáči ani trochu. Naozaj, prepáč.
přidáno 19.12.2013 - 11:23
komentářů6
Jako pejskař bych se ohradil proti"chlupaté lůze, jako psavec proti poetice "vráceného" rumu a psích hovínek. Ne snad, že by se o tom nemohlo psát, ale podle mého spíš s humorem a s nadsázkou.
přidáno 18.12.2013 - 13:20
komentářů6
juuu :) pěknulé Rezule ,mňam to jsem si početnul a zasnil se :)
přidáno 17.12.2013 - 06:51
komentářů6
Kombinace velice poetického vykreslení mrazivého rána a psích hovínek je neodolatelná :-).
přidáno 17.12.2013 - 00:14
komentářů6
nesdílím náčelníkovo nadšení, ale svoje jsem si tam našel
přidáno 16.12.2013 - 22:33
komentářů6
Jo! Jo! Jo! Ta se mi echt líbí! - Obrazotvorná, trpce realistická, hravá...! Prostě... Jo!
přidáno 13.12.2013 - 22:18
komentářů1
Plechovko, mě ta báseň oslovila. Asi by sejí po technické stránce dalo něco vytknout, ale celkový dojem je velmi sugestivní a přesvědčivý. Fakt se mi líbí...
přidáno 07.12.2013 - 11:38
komentářů7
sakrýšš dobré Rezule :) máte teda u vás pěkně drsný svátky, by mě zajímalo co asi nosí pod stromečky jééža :D
přidáno 06.12.2013 - 09:46
komentářů7
Zaujal ma už samotný názov a obsah vôbec nesklamal, klobúk dole... určite sa ešte vrátim.
přidáno 06.12.2013 - 09:23
komentářů7
Městem jde Mikuláš...nemám slov k tvé schopnosti popsat tu atmosféru, vnímám to tak, přesně tak, ač z maloměsta, naši psi se klepali z těch hroznejch dělbuchů...skvělý závěr jak studená sprcha, vytvořila si navíc barvité obrazy-čerti, domovnice, čokl ale já ti děkuji nejvíc za to, že vím proč sněží, myslím že vždy když mi vločky budou olizovat obličej vzpomenu si na anděly, skvělá báseň
přidáno 06.12.2013 - 08:54
komentářů7
Obrazy chladné, poetické a originální. Pohled na sváteční na sváteční večer, který určitě není od věci. Trochu mě mrzí, že rezignuješ na méně volnou formu, neboť větší vyladěnost by tomu možná dala ještě o stupeň větší spád. Celkově se mi však ten popis atmosféry velmi líbí. Ten název je vynikající!
přidáno 06.12.2013 - 08:52
komentářů7
No... přiznávám, že jsem to otvíral trochu s despektem (jakože: tak copak to zas bude za objevnou veršovánku o Mikulášovi) a vůbec mě netrklo to slovo "prodal" v názvu. A vlastně - od tebe bych ani žádnou prostoduchost nemohl čekat. Je to moc hezký, živý a asi i pravdivý (četl jsem ji několikrát). Ale neviděl bych to až tak černě. Možná je to tím naším maloměstem... nevím. Ale letos mi to rozhodně přišlo takový nějaký čistý :-)
přidáno 06.12.2013 - 07:09
komentářů7
Hmm.. tématické a hodně dobré :)
přidáno 05.12.2013 - 23:37
komentářů7
"jen čerti stejně jako dříve
s láhvem rumu vytuhli na schodech obytných domů"
Dobře dobře :) Mě se to líbí
přidáno 21.11.2013 - 19:18
komentářů5
Veeelmi dobre
1 ... 6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20 ... 51
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming