![]() |
komentáře k dílům uživatele :
vidím to živě :D (i přes tu zimu venku - brr) ... hezké
Ne, tohle prostě nikdo jinej nedovede. Rozhodně ne takhle. Díky za tyhle neskutečně milý básničky :-)
tak já smajlíkovat nebudu, koukám, že i když jsem ve smajlíkování byla jednička, tak se po návratu už mnohým nevyrovnám, díky za zlepšení nálady :)
jsou už trapní smajlíci
nemůžu si pomoci
když mám úsměv na líci
:-):-):-):-):-):-):-)"oD
nemůžu si pomoci
když mám úsměv na líci
:-):-):-):-):-):-):-)"oD
Lehoučké, milé a ten závěr pobavil. Prostě ŽblaBuňka :).
No právě jsem zjistil, že jsem tu nebyl vážně dlouho.... moc dobré parde
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [15], lk.firefox [14], Crystal [11], zlatesvetlo [9], Maureen [9], ZaZu [3], Tomáš Černý [3], Gimo73 [1], gaia333 [1]» řekli o sobě
milancholik řekl o Sokolička :Jedna z prvních, kteří mě tu svými díly zaujaly. A zájem o její díla i ji samotnou trvá... Osoba, které se můžu svěřit se vším, jedna z múz.. Nikdy jsem nečekal, že bych mohl někoho tak skvělého poznat přes internet. Moc si ji vážím.


