nobody
datum 04.01.2012
ying-yang 29, muž, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 14.12.2012 - 16:13
komentářů4
Ten komentář se poslal dříve než měl :) je to parádní... :))) moc se mi to líbí až na ten konec.. :)) to maliko pokulhává .)
přidáno 14.12.2012 - 15:25
komentářů4
Rammstein - Stirb nicht vor mir.
přidáno 14.12.2012 - 11:11
komentářů4
čtu a říkám si, no ta se mu opravdu povedla, krásně plyne, líbí se mi obsah, jen ta poslední strofa, myšlenku chápu, ale jakoby by rytmus zmizel a zarazila jsem se na ní.
přidáno 14.12.2012 - 08:26
komentářů4
Ou
přidáno 12.12.2012 - 21:30
komentářů1
Umelecke preklady patri mezi nejtezsi disciplinou. Zapracuj. Plus za odvahu
přidáno 04.12.2012 - 06:12
komentářů5
Kdyby byla veselejší byla bych radši... Ale je moc pěkná...
přidáno 04.12.2012 - 05:53
komentářů5
Chm paradni zmena :)))
přidáno 03.12.2012 - 18:45
komentářů5
Není špatná, ale vyjádření takovéto hravé myšlenky by možná chtělo trochu lehčí a hravější formu. Možná by jí prospělo, kdyby byla lehce kratší. Každopádně patří k tomu lepšímu, co jsem tu dnes četl.
přidáno 03.12.2012 - 18:34
komentářů5
nevim, fakt nevim...kdo jsi ale povedla se ti...:D
přidáno 03.12.2012 - 16:38
komentářů5
Fallen - myslim. Prijde mi takova
přidáno 02.12.2012 - 22:56
komentářů11
snivé, povznášející..na chvíli jsem též letěla na krátkou cestu vločky do rozplynutí i jsem se nad tím nedávno zamýšlela - vnikne, by zanikla.. :) pěkné :)
přidáno 26.11.2012 - 10:30
komentářů5
Something_Everywhere: And I appreciate that very, very much! Thanksss!
přidáno 26.11.2012 - 00:41
komentářů5
Libi! Se mi to posledni souslovi tak jak je napsane. At uz jsi cech nebo taklhle jsi to napsal and I like it.
přidáno 25.11.2012 - 14:41
komentářů14
no opravdu trochu schizofrení tak jako asi já :)
Alternativní ego je na prd, i když občas dobrej kamarád
přidáno 25.11.2012 - 13:38
komentářů14
mam pocit, ze jsem od tebe cetl i lepsi veci. na prvni pohled se zdalo, ze jsi chtel vizualne vytvorit kriz ... nenasel myslenku, pribeh ani silne emoce. nebo jsem to nepochopil to je taky mozny :)
přidáno 25.11.2012 - 13:18
komentářů6
Přesně tak, takovej je život, líbí se mi tahle báseň
přidáno 22.11.2012 - 20:23
komentářů14
taron: Hlavně obdiv takovej, protože to je člověk, kterej má sice deprese, ale nikdy neumře. :)
přidáno 22.11.2012 - 19:06
komentářů14
FallenAngel: báseň jsem teda trefně pochopila, jen jsem si německy přeložila alterego..a blbě :))
Tys opravdu vyznal lásku svému druhému egu ? Tomu, co tam někde nemá být ? To je dobrý ...:)))
přidáno 22.11.2012 - 15:22
komentářů14
taron: Alterego je termín pro alternativní osobnost, tedy, pokud je někdo schizofrenik, tak pak má 2 osobnosti třeba. Tu hlavní, tu kterou fakticky je, a pak tu druhou, která je plodem nemoci, to už je to alterego.
přidáno 22.11.2012 - 15:07
komentářů14
FallenAngel: alterego = staré ego ? (německy)...minulé ego ...minulost ?
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 29
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming