![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Milý Devilsi-život je takový jaký si ho uděláme.Díky za reakci-dobrou noc.
"život musí být krutý, zlý a nespravedlivý, jinak by podtrádal rozmanitosti"
"Život musí mít překážek jinak by ho nemělo smysl žít"
" Smyslem života je existence těch, které milujeme, a těch kterými jsme milováni." (Devils_PIMP)
"Život musí mít překážek jinak by ho nemělo smysl žít"
" Smyslem života je existence těch, které milujeme, a těch kterými jsme milováni." (Devils_PIMP)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)


