1297.gif
datum 02.12.2011
ying-yang 55, muž, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 08.02.2012 - 10:39
komentářů123
Vir: Dobrá tedy, přiznávám se, připadalo mi divné soudit někoho kvůli věku..., dále jsme se trochu s Jutu rozhovořili o vině a svědomí, autorovi to nevadí, má ve všem jasno..., jo , byla jsem nachystána bránit někoho, kdo to nepotřebuje a HOMÉROVI brzo natrhnu drdol, protože takovéhle jednání přímo nesnáším, ještě něco?
Než budu opravdu zlá? Budu zuřit! Homét mě provokuje a nevím proč ! Přiznávám se předem, že zatím nic moc neprovedl a už mě to štve, i v jeho jiných komentářích...Jdu se uklidnit. Možná bude dobré založit diskuzi, jak Taron zklidnit... aby nebouchala zlostí !
přidáno 08.02.2012 - 10:34
komentářů123
Homér: Tebe budu milovat, ale napřed ti natrhnu drdol :(((
přidáno 08.02.2012 - 09:30
komentářů123
Boha taková diskuze pod takovou slátaninou.
přidáno 08.02.2012 - 09:28
komentářů123
Je nespočet podob lásky. A autor má právo vyjádřit i vztah, v němž jsou znaky třeba i nějaké nerovnoprávnosti nebo nerovnocennosti. Protože život je plný rozmanitostí.

tvojegps:i mně ta věta na konci poněkud mátla a chápu tvoji potřebu jí rozumět.

Devils_PIMP: Ale autora nikdo nehodnotil ani nesoudil, takže tvoje obrana s tím biblickým imperativem vyznívá jako výjezd hasičského auta k rybníku, který ne a ne chytit plamenem. Něco jako teátrální vyjádření smyslu pro spravedlnost.

taron: autor napsal text, který je zdařilý, jen tu vyvolal otázky, na které autor uměl v klidu odpovědět. věk s tím nemá nic společného a víra už vůbec ne. Ani tvoje schopnost bránit někoho, kdo není napadán. Tedy: autor odpověděl a cvičení malých pitbullků obranářů dopadlo dobře, nikomu nebyl natržen drdol. :-)
přidáno 08.02.2012 - 08:36
komentářů123
Shazovat neci nazor kvuli veku je naprosto trapna kvaziargumentace. Vek nehovori naprosto o nicem.

Sohlasim s Jutu:
"tvojegps: Básnický subjekt se zabývá morálním výsledkem činu zřejmě proto, že hned na začátku upozorňuje, že "S tvojí vůlí či bez ní si Tě podmaním" .... takže i když ona nebude chtít. Patrně pak bude mít na konci morální dilema, nicméně udělal, co udělat chtěl. A nebo je ta otázka jen takový pláštík, aby básnický subjekt vypadal lépe?"

Dal jsem to diskusi necetl, protoze je to hadani se o nicem.
přidáno 08.02.2012 - 00:02
komentářů123
jutu: ok tedy ...
přidáno 08.02.2012 - 00:01
komentářů123
loner: Jo.
přidáno 07.02.2012 - 23:59
komentářů123
jutu: :)
no a jaký je v tom je rozdíl?
machistický x poněkud machistický .... jakože to druhé je méně machistické ?
přidáno 07.02.2012 - 23:55
komentářů123
loner: Nepochybuji o tom, že existují texty, z nichž machismus přímo čiší. Však jsem také napsala - poněkud machistický postoj.
přidáno 07.02.2012 - 23:54
komentářů123
jutu: Ok - mě to přišlo jinak - jsem rád že mám objasněno :)
přidáno 07.02.2012 - 23:53
komentářů123
jutu: mně osobně to nevadí ...pocity mohou být různé a tento postor je tu od toho, abychom je sdíleli ...
přidáno 07.02.2012 - 23:50
komentářů123
Devils_PIMP: Nesoudím autora ani jeho osobnost.
Píši, jak na mne působí text a jaké ve mně vyvolává otázky, pocity. Totéž dělala taron. Otázky byly vyvolány textem, pod nímž jsme debatovaly.
Nediskutovaly jsme o svých soukromých avantýrách, do kterých nikomu nic není.
Odkazování na debatu mimo veřejný prostor pokládám za nevhodné a zbytečné.
přidáno 07.02.2012 - 23:46
komentářů123
tvojegps: taron: Sarllot Johan: noone: Náčelník Holá Ruka: jutu: Devils_PIMP: Dee: dík všem za komentáře a kritiky ... :)
přidáno 07.02.2012 - 23:44
komentářů123
2 all: sdělení, prostě je to o milování, o aktu, snad i o vášni, o důsledcích, o mileneckém poměru.
přidáno 07.02.2012 - 23:41
komentářů123
jutu: machistický ? hmmmm ... podívej se na jiné mé básně, potom si o tom můžem promluvit :)
přidáno 07.02.2012 - 23:38
komentářů123
tvojegps:
sám bych to nazval spíš vyzývavé .... s lyrikou to má pramálo společného ...
přidáno 07.02.2012 - 23:32
komentářů123
Holky - vyrizujte si to v osobni poste

Jutu: nesud nebi budes souzena

Taron: hlavně klid
přidáno 07.02.2012 - 23:24
komentářů123
jutu: Vím, že co píše básník, nemusí být o něm...to už jsem dávno pochopila, ale můj postoj znáš....
Bude-li potřeba postavím se za toho, o kom si myslím, že je zbytečně napadán, nebo kritizován..je to má povaha, bohužel !
přidáno 07.02.2012 - 23:22
komentářů123
taron: Nerozebírám a nehodnotím osobnost autora.
Když se ale zamyslím nad textem, vysvítá mi z něj poněkud machistický postoj básnického subjektu
přidáno 07.02.2012 - 23:04
komentářů123
jutu: Vím, také uvažuji nad textem a obsahem a také nad tím, že se za autora postavím, pokud bude potřeba !
1 ... 23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36|37 ... 50
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming