![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Vir: Dobrá tedy, přiznávám se, připadalo mi divné soudit někoho kvůli věku..., dále jsme se trochu s Jutu rozhovořili o vině a svědomí, autorovi to nevadí, má ve všem jasno..., jo , byla jsem nachystána bránit někoho, kdo to nepotřebuje a HOMÉROVI brzo natrhnu drdol, protože takovéhle jednání přímo nesnáším, ještě něco?
Než budu opravdu zlá? Budu zuřit! Homét mě provokuje a nevím proč ! Přiznávám se předem, že zatím nic moc neprovedl a už mě to štve, i v jeho jiných komentářích...Jdu se uklidnit. Možná bude dobré založit diskuzi, jak Taron zklidnit... aby nebouchala zlostí !
Než budu opravdu zlá? Budu zuřit! Homét mě provokuje a nevím proč ! Přiznávám se předem, že zatím nic moc neprovedl a už mě to štve, i v jeho jiných komentářích...Jdu se uklidnit. Možná bude dobré založit diskuzi, jak Taron zklidnit... aby nebouchala zlostí !
Je nespočet podob lásky. A autor má právo vyjádřit i vztah, v němž jsou znaky třeba i nějaké nerovnoprávnosti nebo nerovnocennosti. Protože život je plný rozmanitostí.
tvojegps:i mně ta věta na konci poněkud mátla a chápu tvoji potřebu jí rozumět.
Devils_PIMP: Ale autora nikdo nehodnotil ani nesoudil, takže tvoje obrana s tím biblickým imperativem vyznívá jako výjezd hasičského auta k rybníku, který ne a ne chytit plamenem. Něco jako teátrální vyjádření smyslu pro spravedlnost.
taron: autor napsal text, který je zdařilý, jen tu vyvolal otázky, na které autor uměl v klidu odpovědět. věk s tím nemá nic společného a víra už vůbec ne. Ani tvoje schopnost bránit někoho, kdo není napadán. Tedy: autor odpověděl a cvičení malých pitbullků obranářů dopadlo dobře, nikomu nebyl natržen drdol. :-)
tvojegps:i mně ta věta na konci poněkud mátla a chápu tvoji potřebu jí rozumět.
Devils_PIMP: Ale autora nikdo nehodnotil ani nesoudil, takže tvoje obrana s tím biblickým imperativem vyznívá jako výjezd hasičského auta k rybníku, který ne a ne chytit plamenem. Něco jako teátrální vyjádření smyslu pro spravedlnost.
taron: autor napsal text, který je zdařilý, jen tu vyvolal otázky, na které autor uměl v klidu odpovědět. věk s tím nemá nic společného a víra už vůbec ne. Ani tvoje schopnost bránit někoho, kdo není napadán. Tedy: autor odpověděl a cvičení malých pitbullků obranářů dopadlo dobře, nikomu nebyl natržen drdol. :-)
Shazovat neci nazor kvuli veku je naprosto trapna kvaziargumentace. Vek nehovori naprosto o nicem.
Sohlasim s Jutu:
"tvojegps: Básnický subjekt se zabývá morálním výsledkem činu zřejmě proto, že hned na začátku upozorňuje, že "S tvojí vůlí či bez ní si Tě podmaním" .... takže i když ona nebude chtít. Patrně pak bude mít na konci morální dilema, nicméně udělal, co udělat chtěl. A nebo je ta otázka jen takový pláštík, aby básnický subjekt vypadal lépe?"
Dal jsem to diskusi necetl, protoze je to hadani se o nicem.
Sohlasim s Jutu:
"tvojegps: Básnický subjekt se zabývá morálním výsledkem činu zřejmě proto, že hned na začátku upozorňuje, že "S tvojí vůlí či bez ní si Tě podmaním" .... takže i když ona nebude chtít. Patrně pak bude mít na konci morální dilema, nicméně udělal, co udělat chtěl. A nebo je ta otázka jen takový pláštík, aby básnický subjekt vypadal lépe?"
Dal jsem to diskusi necetl, protoze je to hadani se o nicem.
jutu: :)
no a jaký je v tom je rozdíl?
machistický x poněkud machistický .... jakože to druhé je méně machistické ?
no a jaký je v tom je rozdíl?
machistický x poněkud machistický .... jakože to druhé je méně machistické ?
loner: Nepochybuji o tom, že existují texty, z nichž machismus přímo čiší. Však jsem také napsala - poněkud machistický postoj.
jutu: mně osobně to nevadí ...pocity mohou být různé a tento postor je tu od toho, abychom je sdíleli ...
Devils_PIMP: Nesoudím autora ani jeho osobnost.
Píši, jak na mne působí text a jaké ve mně vyvolává otázky, pocity. Totéž dělala taron. Otázky byly vyvolány textem, pod nímž jsme debatovaly.
Nediskutovaly jsme o svých soukromých avantýrách, do kterých nikomu nic není.
Odkazování na debatu mimo veřejný prostor pokládám za nevhodné a zbytečné.
Píši, jak na mne působí text a jaké ve mně vyvolává otázky, pocity. Totéž dělala taron. Otázky byly vyvolány textem, pod nímž jsme debatovaly.
Nediskutovaly jsme o svých soukromých avantýrách, do kterých nikomu nic není.
Odkazování na debatu mimo veřejný prostor pokládám za nevhodné a zbytečné.
tvojegps: taron: Sarllot Johan: noone: Náčelník Holá Ruka: jutu: Devils_PIMP: Dee: dík všem za komentáře a kritiky ... :)
2 all: sdělení, prostě je to o milování, o aktu, snad i o vášni, o důsledcích, o mileneckém poměru.
jutu: machistický ? hmmmm ... podívej se na jiné mé básně, potom si o tom můžem promluvit :)
tvojegps:
sám bych to nazval spíš vyzývavé .... s lyrikou to má pramálo společného ...
sám bych to nazval spíš vyzývavé .... s lyrikou to má pramálo společného ...
Holky - vyrizujte si to v osobni poste
Jutu: nesud nebi budes souzena
Taron: hlavně klid
Jutu: nesud nebi budes souzena
Taron: hlavně klid
jutu: Vím, že co píše básník, nemusí být o něm...to už jsem dávno pochopila, ale můj postoj znáš....
Bude-li potřeba postavím se za toho, o kom si myslím, že je zbytečně napadán, nebo kritizován..je to má povaha, bohužel !
Bude-li potřeba postavím se za toho, o kom si myslím, že je zbytečně napadán, nebo kritizován..je to má povaha, bohužel !
taron: Nerozebírám a nehodnotím osobnost autora.
Když se ale zamyslím nad textem, vysvítá mi z něj poněkud machistický postoj básnického subjektu
Když se ale zamyslím nad textem, vysvítá mi z něj poněkud machistický postoj básnického subjektu
jutu: Vím, také uvažuji nad textem a obsahem a také nad tím, že se za autora postavím, pokud bude potřeba !
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)


