1297.gif
datum 02.12.2011
ying-yang 55, muž, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 05.09.2012 - 08:30
komentářů19
jde v té básni také o vývoj, o změně názoru, o určitou nostalgii, je v ní toho moc a pochopit dokáže jen ten kdo prožil, napsaná je navíc velkolepě a vypsat co je tam nej by znamenalo opsat ji celou včetně názvu, z téhle básně mě mrazí
přidáno 04.09.2012 - 11:28
komentářů25
Sasanka: tak to je dobře ..... to byl ten cíl, aby se líbíla a aby bylo smutno ..... dík :)
přidáno 02.09.2012 - 23:56
komentářů25
Líbí se mi,ale je mi z ní smutno ;(
přidáno 02.09.2012 - 18:56
komentářů19
Sasanka: diky .... mozna je to jeste smutnejsi .... hmmm ...
přidáno 02.09.2012 - 18:54
komentářů19
najifka: jde o to popsat silu chvile, pokusit se emoce shrnout do nekolika radku. Nesoudim, nechvalim, nehazu kamenem ...
přidáno 02.09.2012 - 18:51
komentářů19
Devils_PIMP: Chloee: Cvokhauz: NotInToLabels: dekuju vam ...
přidáno 01.09.2012 - 21:41
komentářů19
Smutné,ale nádherné!
přidáno 30.08.2012 - 21:07
komentářů10
Nebylo nad čím váhat,je prostě přitažlivá ;)
přidáno 29.08.2012 - 18:09
komentářů19
nesmekám. myslím však, že tohle může říct velmi mnoho konkrétnímu člověku.¨

rovný rovného si hledá, atd... a nic je docela moc, fakt hrozná palba!
přidáno 28.08.2012 - 23:22
komentářů19
No a tomuhle se říká poezie - dámy a pánové - tohle je mohe gusto
přidáno 28.08.2012 - 19:46
komentářů19
Krása
přidáno 28.08.2012 - 18:11
komentářů19
Přidala bych, se, mít klobouk...
přidáno 28.08.2012 - 13:57
komentářů19
Tohle je prostě... Páni... Smekám...
přidáno 26.08.2012 - 18:48
komentářů21
Sarllot Johan: sám nevím co to bylo, vlastně málokdy jsem schopen popsat co mi je. Je to na Tobě, abys mi to řekla, nebo na dalších, kteří to vidí, když to čtou ...
přidáno 26.08.2012 - 18:43
komentářů14
Sarllot Johan: to bude asi tím, že mi rozumíš .... vzpomínáš ?
přidáno 26.08.2012 - 18:42
komentářů123
LGKM: NotInToLabels: :) dík
přidáno 19.08.2012 - 03:00
komentářů10
Líbila a pobavila...výsady za vnady především.
přidáno 30.07.2012 - 16:58
komentářů123
Já... asi prostě jen, nemám slov...
přidáno 25.07.2012 - 19:55
komentářů123
"buď má polární záře"
To mi teď bude pulzovat v hlavě ještě dlouho. Líbí!
přidáno 16.07.2012 - 23:36
komentářů14
Óó....pro mne je krásná...a basta.
1 ... 10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24 ... 50
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :
Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming