![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Zajímavá, neoslovila mě tak, jako tvé ostatní, ale je zajímavá :)
Naprosto perfektní, ještě si to sjedu aspoň jednou.
Je to krásné vyjádření opravdové lásky, a osobně si myslím, že je důležité jak nás dílo osloví a nezáleží na tom jestli se rýmuje,např. , některé komentáře jsou nepochopitelné . Smutné je , že každý je hned kritik. Moc pěkné. A vlastně -povedlo se ? Myslím ten vznik nového života ?
jak bych mohla, na malou chvíli jsem byla tedy přítomna, alespoň myšlenkou a to je fajn, to mě těší
Yana: :) .... trochu jsem tvoje slova poupravil a dovolil jsem si je pridat ... doufam, ze se nezlobis :)
puero: Tak to sedí, tahle představa se k té básni dokonale hodí.Jinak povedený dílko.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)


