![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nevim jestli fejeton to je fuk. Byl to přítel a už není, hezký zápisek z deníčku. Přítel je ten kdo o tobě ví všechno a má tě pořád stejně rád.
jo...bomba...pobavilo...to je ono ! Ta báseň určitě zbytečná nebyla..
Jop zajimavy náhled ... Styl vazbě, ale k certu s tim ;)
Náčelník Holá Ruka: ... že tam není rytmus? To bych neřekla. Rytmicky je text organizovaný ažaž.
líbí se mi jak je to hravý :) a dokonce mi ani nevadilo, že tam není rytmus :) HAUGH!
chi:) když číst, tak bděle...když hodnotit, tak - skvěle! :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)


