1156.gif
datum 02.06.2011
ying-yang 34, žena, Jičín
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 25.03.2013 - 20:30
komentářů10
jo, dobré, dobré, pochvaluji si :)
přidáno 25.03.2013 - 10:28
komentářů10
to není špatná miniaturka, líbí se mi i dodatek v komentáři od m.
přidáno 24.03.2013 - 22:21
komentářů10
báseň je pádem uvnitř
přidáno 22.03.2013 - 19:22
komentářů12
... tak s touhle terapií se také občas potýkám. ;o)))
přidáno 21.03.2013 - 10:53
komentářů12
Děkuju vám moc! :)
přidáno 20.03.2013 - 23:17
komentářů12
Dee: Ohh my dear Dee :) ... Povedena, hezke tema, hezky se to cte.
přidáno 20.03.2013 - 22:43
komentářů12
Tak toto je výborný nápad...
přidáno 20.03.2013 - 21:13
komentářů12
fíha... skvělý nápad... dobře zpracované. Líbí se mi to!
A Yana má, mimochodem, pravdu. Kdysi jsem měla tolik co ty a ještě míň a vím, že to jsou docela zamindrákovaná léta :)
tak se drž a podporuj :))
přidáno 20.03.2013 - 18:55
komentářů12
VětroplachDěkuju moc :)
přidáno 20.03.2013 - 10:09
komentářů12
Moc pěkné a hezky se to čte. Líbí se mi zpracování i nápad.
přidáno 20.03.2013 - 08:33
komentářů12
Yana: Moc děkuju :)
přidáno 20.03.2013 - 08:13
komentářů12
no, Dee, do skupiny stačí dvá, tohle je velice individuální terapie, tak ji měj ráda tu v zrcadle, snad si to zaslouží, podporuj ji, rozvíjej, chval ji a miluj i s těmi chybami co má, každé ráno jí řekni že je krásná, mladá, spokojená, šťastná, chytrá, milovaná, čím víc něco rozvíjíme, tím víc se to stane skutečností, pěkná báseň
přidáno 03.03.2013 - 22:32
komentářů86
Zachytilas dobře kouzlo okamžiku, znám ho a je mi tak dobře povědomé :-) Možná by se hodil trochu údernější konec, ale líbí se mi i tak :-)
přidáno 17.02.2013 - 21:03
komentářů10
ŽblaBuňka: děkuji :)
přidáno 17.02.2013 - 15:00
komentářů10
milé počtení ;o))
přidáno 16.02.2013 - 18:29
komentářů10
Viviana Mori: nepodělám se.
přidáno 16.02.2013 - 18:27
komentářů10
Já nevím... rýmy zebe/nebe, to mě vždycky odradí, taky jsem to používala a někdy mi to stejně "ujede", ale tady to až moc bije do očí, stejně tak dvakrát mladí... Pro mě je dojem "nic moc" a nebudeš mě mít za to ráda, ale je to můj názor. :-)
přidáno 16.02.2013 - 18:15
komentářů10
Marbal Škutin: Já děkuji!
Kakuzu: Prečti si komentář nad tebou a pochopíš.. mimochodem, časy byly / ne byli..
přidáno 16.02.2013 - 14:49
komentářů10
Fajn
přidáno 16.02.2013 - 11:35
komentářů10
Fajn
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 51
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming