![]() |
komentáře k dílům uživatele :
jak by řekl Američan: ámen sestro,
Pěkný, pozitivní, líbí se mi
Pěkný, pozitivní, líbí se mi
Líbí...doufám , že ten krásný výplod nebolel ? Opravdu dost dobré, na to , jak si stěžuješ na svou hospodářskou situaci, hi,hi :)
Pěkné a na nedostatek inspirace je odstup dobrý. Já ale myslím že to vidíš moc černě, mně se báseň líbí.
Na to aby člověk vyjádřil mnoho, nemusí použít spousty slov. Já myslím že se Ti mnoho podařilo vyjádřit.
Jestli rouška je něco jako skutečný závoj a perly jsou slzy, pak se mi to líbí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka


